Doda pokazała się bez grama makijażu i w mokrych włosach. Fani: "Ogień aż parzy"

Zuzanna Morska 10.04.2020
Doda
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Artystka wrzuciła do sieci zdjęcia, na których pokazała się w domowym wydaniu. Fani są zachwyceni!

W sieci zaroiło się od zdjęć gwiazd, które pokazują, jak radzą sobie podczas izolacji. Wiele osób bowiem w ostatnim czasie pozostaje w domach, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

Swój sposób na kwarantannę zdradziła Małgorzata Kożuchowska, a Monika Mrozowska pokazała, gdzie zaszyła się na czas izolacji w raz z rodziną. A jak kwarantannę spędza Doda? Jej fani są zachwyceni najnowszymi zdjęciami artystki.

Doda pozuje bez makijażu

Doda wrzuciła do sieci serię zdjęć, które prawdopodobnie zrobił jej mąż. Opatrzyła je zabawnym podpisem: "Za domem, telefonem, bez make-up'u, bez fryzury, w za dużych ciuchach and still fabulous:.

Artystka pozuje tutaj w seksownie związanej rozpiętej koszuli, która odsłania jej dekolt. W dodatku ma na sobie za duże spodnie, które musi podtrzymywać. Tym samym też wyeksponowała płaski brzuch. 

W dodatku gwiazda nie ma na sobie grama makijażu i ma mokre włosy! Fani są zachwyceni Dodą w takim wydaniu, czemu dali wyraz w komentarzach.

Ogień aż parzy.

Ładnej osobie we wszystkim ładnie.

Dużo piękniej wyglądasz bez doklejanych rzęs!

A wam jak się podoba Doda w takim wydaniu?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów