Doda pochwaliła się zdjęciem z komunii i pokazała prezent!

Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Ujęcie sprzed 26 lat zaskoczyło jej fanów.

W związku z rozpoczęciem sezonu komunijnego Doda postanowiła pochwalić się swoim zdjęciem z Pierwszej Komunii Świętej i pokazała swój prezent. Jeśli myśleliście, że gwiazda została zasypana drogimi prezentami, to jesteście w błędzie!

Doda pochwaliła się zdjęciem z Pierwszej Komunii Świętej

Doda nie ukrywa swojego oburzenia faktem, że Komunia stała się festiwalem konsumpcjonizmu. Dziś dzieci oczekują od swoich najbliższych drogich prezentów, m.in. iPhone'ów, komputerów, quadów, co dla większości dorosłych może wydawać się absurdem. Gwiazda zamieściła ostatnio na Instastories zdjęcie z 1993 roku w sukience komunijnej i zdradziła, co otrzymała w prezencie. Okazuje się, że była to... encyklopedia psów.

Kochani, właśnie oglądam program o tym, jak dzieci w tych czasach na komunię żądają rowerów, rolek elektrycznych, hulajnóg, komputerów, iPhone'ów... Ogólnie wszystkiego "top". I od razu przypominają mi się moje czasy, kiedy ja na Komunię dostałam encyklopedię psów (...) i byłam na maksa szczęśliwa - napisała Doda.

A co wy dostaliście na Komunię?

z24783582Q,Doda-w-dniu-Komunii
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen
z24783495Q,-Psy--Encyklopedia-ilustrowana---Prezent--ktory-Do
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Pamiętacie jeszcze jak Doda wyglądała jako nastolatka? Zobaczcie, jak ona, a także inne gwiazdy zmieniły się od tamtego czasu. Aż trudno rozpoznać je na starych zdjęciach!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów