Doda kpi z zachowania Rozenek. "Perfekcyjna" jest zazdrosna o piosenkarkę?

Anna Respondek 26.08.2018
Doda
Fotografia: Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek zdecyduje się odpowiedzieć? 

Doda i Majdan byli jedną z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu. Niestety ich związek nie przetrwał, a o powodach rozstania dowiedzileiśmy się między innymi z utworów piosenkarki. W jednym z teledysków w roli głównej wystąpił nawet Majdan. 

Zobacz także: Fani porównują Rozenek do Dody. "Perfekcyjna" odpowiedziała

Doda kpi z zachowania Rozenek

Po rozstaniu pary, każde z byłych małżonków poukładało sobie życie na nowo. Radosław Majdan z wiązał się z gwiazdą TVN, Małgorzatą Rozenek. Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem, producentem filmowym. 

Jak widać z wcześniejszych kontaktów Dody i Rozenek, panie zdecydowanie za sobą nie przepadają. Teraz Doda w wywiadzie z "Gala Studio" postanowiła wbić szpilę "Perfekcyjnej". Piosenkarka uważa, że obecna żona Majdana zabroniła mu kontaktów z nią. 

Strach Gosi urósł, bo zabroniła Radkowi się ze mną witać. Ostatnio, jak byliśmy na imprezie w ambasadzie i mijaliśmy się o pięć centymetrów, ja się z nim przywitałam, to on udał, że mnie nie widzi i nie zna. Myślałam, że jesteśmy z Radkiem w poprawnych stosunkach. Dlatego się przywitałam. Sorry, ja nie będę się witać do ściany! Jeżeli ma zabronione od małżonki i ma przykaz, że nie może poznawać swoich byłych żon… Słodkie zasady domowego, anielskiego, sielankowego życia - kpiła.

Myślicie, że Rozenek odpowie Dodzie?

Zobacz także: Doda i Rozenek w takich samych sukienkach. Która wyglądała lepiej?

Zobacz także, jak mieszkają Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów