Doda o początkach kariery: "Stan Borys stwierdził, że takie jak ja tańczą w USA na rurze"

Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Niektórzy próbowali jej zaszkodzić...

Doda w wywiadzie dla "Wprost" opowiedziała o trudnościach, z jakimi zmagała się na początku swojej kariery. Gwiazda otwarcie przyznała, że nie mogła liczyć na wsparcie ze strony branży muzycznej. Piosenkarka zdradziła, którzy dziennikarze i muzycy podkładali jej kłody pod nogi.

Doda opowiedziała o początkach kariery muzycznej

Dziś Doroty Rabczewskiej-Stępień nikomu nie trzeba przedstawiać. Jednak osiągnięcie sukcesu nie było dla niej łatwym zadaniem. Kilkanaście lat temu, kiedy zaczynała pracę w branży muzycznej,  wiele osób w nią nie wierzyło, a wręcz próbowało jej zaszkodzić. Wśród nich znaleźli się m.in. niektórzy przedstawiciele rozgłośni radiowych i muzycy.

W wywiadzie dla "Wprost" wokalistka wyznała, że na początku przedstawiciele świata muzyki nie traktowali jej poważnie:

Stan Borys stwierdził że takie jak ja tańczą w USA na rurze. Tymochowicz (Piotr - przyp. red.) w gazecie poinformował mnie, że za przysłowiową złotówkę powie mi na jakie kolana usiąść, by zrobić karierę. Robert Kozyra z uśmiechem na twarzy udzielił wywiadu, że mój wygląd, to bardzo dobra agencja towarzyska w powiatowym mieście. Jacyś raperzy nagrali piosenkę,w której wyzywają mnie od blachary służącej do jednego. A na portalu internetowym ochoczo podjudzano internautów do wymyślania rymów w stylu "Doda Doda zrób mi loda" - powiedziała Doda.

Mimo braku wsparcia wpływowych osób Doda nigdy nie przestała w siebie wierzyć. Jak twierdzi, to właśnie dzięki temu znalazła się na szczycie. A co wy sądzicie na jej temat?

Zobacz także: W takim wydaniu jeszcze jej nie słyszeliście! Doda na chwilę zawiesiła koncerty, ale już niedługo wraca na scenę

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów