Doda o sytuacji Agnieszki Woźniak-Starak. Czy jest szansa na pogodzenie?

Sandra Banach 19.09.2019
Doda
Fotografia: EastNews/VIPHOTO

Konflikt Dody i Agnieszki Woźniak-Starak trwa już kilka lat. Czy zważywszy na tragedię, która spotkała dziennikarkę, jest szansa, że te dwie panie się pogodzą? Doda nie zaprzecza.

Konflikt między Dodą a Agnieszką Woźniak-Starak był na tyle silny, że znalazł ujście w sądzie. Gwiazdy złośliwie się do siebie odnosiły także w mediach. Jedna z dziennikarek Wideoportalu zapytała Dodę, czy z racji tragedii, którą spotkała Agnieszkę, jest w stanie się z nią pogodzić. Odpowiedź jest zaskakująca.

Doda odniosła się do tragedii Agnieszki Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w wypadku na jeziorze Kisajno. Producent filmowy nie przeżył wypadku na motorówce. Akcja poszukiwawcza trwała prawie pięć dni.

Czy ta ogromna tragedia przyczyni się do tego, że gwiazda TVN i piosenkarka w końcu zakopią wojenny topór? Dziennikarka Wideoportalu zapytała Dodę o to, czy jest w stanie się pogodzić.

Wydaje mi się, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie i ja wiem, jak przekręcane są moje słowa – powiedziała Doda.

Wokalistka dodała także, że wie dobrze, jak to jest stracić bliską osobę i chce uszanować ten trudny czas, który przechodzi właśnie rodzina zmarłego.

Z szacunku do jej rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam, ja wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę. Ja po prostu nie chcę nic mówić, bo niepotrzebne jest jakiekolwiek komentowanie – dodała piosenkarka.

Konflikt między Dodą a Agnieszką Woźniak-Starak rozpoczął się w 2013 roku. W jednym z odcinków „Na językach”, którego prowadzącą była prezenterka, ujawniono, że ojciec Dody ma nieślubną córkę.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz po śmierci męża opublikowała post: "Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości"

Nie tylko Piotr Woźniak-Starak - te gwiazdy również odeszły od nas w tym roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów