Internauta do Dody: Oglądasz "Iron Majdan"? Odpowiedź mistrzowska!

Katarzyna Leszczyńska 26.03.2018
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Dorota Rabczewska
Fotografia: Fotografie: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan i Instagram/dodaqueen

"Iron Majdan" to program, w którym główną rolę odgrywają Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, były mąż Dody. Co wokalistka sądzi o produkcji? 

W dzisiejszych czasach portale społecznościowe stały się doskonałym źródłem kontaktu gwiazd z fanami. Coraz więcej znanych osób decyduje się na udostępnianie na InstaStory zdjęć i filmików, dokumentujących ich życie prywatne i karierę. Wielu korzysta również z opcji na Instagramie, którą jest robienie filmików na żywo.

Zobacz także: Fani zapytali Rozenek, czy jej stylizacja to inspiracja Dodą. Gwiazda odpowiedziała i wprawiła wszystkich w osłupienie

Dzięki relacjom live na Instagramie gwiazdy mogą odpowiadać na pytania zadawane przez użytkowników w czasie rzeczywistym. Ostatnio na taki krok zdecydowała się Doda. Gwiazda stawiła czoła ciekawskim fanom. W pewnym momencie jednak padło dość niewygodne pytanie, które dotyczyło jej byłego męża, Radosława Majdana, oraz jego obecnej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Oglądasz "Iron Majdan" – zapytał jeden z fanów?

"Iron Majdan" to program, w którym głównymi bohaterami są właśnie Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan. Takie pytanie mogło wprowadzić w zakłopotanie, jednak nie Dodę. Odpowiedź wokalistki jest mistrzowska!

O Jezu… Chyba zrozumieją mnie teraz wszystkie rozwódki. Gdybyśmy chciały co tydzień oglądać w domu swoich byłych mężów, to byśmy się z nimi nie rozwodziły – powiedziała żartobliwie Dorota Rabczewska.

Ludzie z reguły nie lubią rozmawiać o swoich byłych. Nic więc dziwnego, że również Doda unika tego tematu. Zaspokoiła jednak ciekawość fana.

Zobacz także: Rozenek bliska rezygnacji z "Iron Majdan"! "Mam tu umrzeć, żeby ktoś zobaczył, że to jest dziwne"?

Doda i Radosław Majdan byli jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Po rozwodzie w 2008 roku każde z nich ułożyło sobie życie na nowo. Ostatnio Doda wystąpiła w najnowszej części "Pitbulla". Radosław natomiast jest w głośnym związku z Małgorzatą Rozenek.

Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów