"Doda nie zawsze była Dodą". Piosenkarka opublikowała nagranie z czasów, kiedy miała 16 lat

Magdalena Barszczak 21.09.2018
Doda
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Co za przemiana!

Skandalistka i prowokatorka, jedni ją kochają, inni nienawidzą. Każdy jej krok jest szeroko komentowany przez media. Okazuje się jednak, że "Doda nie zawsze była Dodą". Wokalistka opublikowała w sieci wideo, na którym prezentuje się zupełnie inaczej niż dziś.

Jak Doda wyglądała 18 lat temu?

Odkąd Doda wyszła za mąż, uspokoiła się i wyciszyła. Znana z ostrego języka gwiazda przyznała na Instagramie, że kiedy zgasną światła jupiterów jej życie wygląda zupełnie inaczej niż to znane z gazet i internetu. Posłużyła się tekstem piosenki Hanny Banaszak "W moim magicznym domu".

DODA NIE ZAWSZE BYŁA DODĄ... I NIE ZAWSZE NIĄ JEST. Kiedy schodzę ze sceny, „w moim magicznym domu nikt gazet nie czyta, plotek nie słucha. Tutaj jest miło i przytulnie, chociaż na świecie zawierucha. W kąciku poezji śpiewanej występowałam od 13. roku życia, na nagraniu mam 16 lat. Nie dajcie się zwieść... tylko wyglądam jak aniołek - napisała.

Odważny wizerunek to jej broń sceniczna. W zaciszu domowym Doda ceni sobie ciepło domowego ogniska. Szczególnie teraz, kiedy w jej życiu prywatnym w końcu zagościło szczęście. Wśród bliskich prezentuje inne oblicze, również na nagraniu sprzed 18 lat nie przypomina siebie. Trzeba przyznać, że od tamtego czasu przeszła ogromną metamorfozę.

Cudownie! Głos od zawsze był!

Błysk w oku dokładnie ten sam... cudnie.

Petarda, uwielbiam za wszystko.

- zachwycali się fani.

A wam, jak się podoba młoda Doda w naturalnej odsłonie? 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów