Doda na wakacjach z przyjaciółką. Pokazała zdjęcie sprzed 8 lat!

Zuzanna Morska 16.10.2019
Doda
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazda wybrała się z koleżanką do słonecznej Tunezji. Przy okazji wakacji pochwaliła się zdjęciem sprzed 8 lat! Bardzo się zmieniła?

Doda to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Wokalistka regularnie koncertuje, ale też udziela się na Instagramie. Ostatnio jednak postanowiła zrobić sobie przerwę od obowiązków. I wybrała się na upragnione wakacje!

Gwiazda wybrała się do słonecznej Tunezji. Towarzyszy jej przyjaciółka, z którą znają się od lat. Zobaczcie, jakimi zdjęciami pochwaliła się Doda!

Doda na wakacjach z przyjaciółką

Doda wybrała się na babski wypad do Tunezji. To właśnie tutaj ładuje baterie na kolejne miesiące i relacjonuje swoim fanom wypoczynek. Na instagramowym profilu Dody nie brakuje zdjęć gwiazdy w bikini, ale też takich, na których widać, jak bawi się z przyjaciółką.

Od wielu lat piosenkarka przyjaźni się z Anetą. Niestety dziewczyny nie spędzają ze sobą tyle czasu, ile by chciały - każda ma własne zobowiązania zawodowe, które skutecznie zapełniają im czas.

Całe szczęście tym razem udało im się wyjechać razem na wakacje. I wrzuciły do sieci zdjęcia, na których widać, jak odpoczywają. Co ciekawe, ostatnim razem były na wspólnych wczasach w 2011 roku! Doda postanowiła porównać to, jak wyglądają teraz i jak wyglądały wtedy - wrzuciła do sieci zdjęcie z teraźniejszości i sprzed 8 lat!

Bardzo się zmieniła?

doda1
Fotografia: instagram.com/dodaqueen
doda2
Fotografia: instagram.com/dodaqueen

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                        

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów