Doda wypina naoliwione pośladki na siłowni. To wideo podbija sieć!

Julia Pandecka 15.09.2020
Doda w sukience w kropki i z czerwonymi ustami na premierze filmu
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Doda nie boi się kontrowersyjnych zdjęć i filmików. Teraz opublikowała nagranie, na którym widzimy, jak ćwiczy na siłowni z naoliwionymi pośladkami.

Doda to jedna z najodważniejszych polskich artystek, a już z pewnością najbardziej kontrowersyjnych. Choć ostatnio daje się poznać z zupełnie innej strony, jako przyjazna pani producent, postanowiła wykorzystać swoje atuty, żeby pomóc chorej dziewczynie. Tym samym rzuciła swoim fanom wyzwanie, które miało polegać na wsparciu akcji charytatywnej. W błyskawicznym tempie udało jej się uzbierać ogromną kwotę, czym nagrodziła internautów, publikując odważne nagranie.

Zobacz także: Doda w kusym bikini wygrzewa się na słońcu. Tak odważnego zdjęcia dawno nie miała!

Doda na siłowni z naoliwionymi pośladkami. Zrobiła to w szczytnym celu

Wszystko zaczęło się od akcji charytatywnej.

Doda chciała pomóc w uzbieraniu miliona złotych na leczenie chorej nastolatki. Tym samym zachęciła swoich fanów do wpłacania pieniędzy, dając im tym samym wyjątkową motywację. 

Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona, to ja, osobiście, wysmaruDę się oliwką, założę najbardziej kuse szorty, jakie tylko mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening, bez przypału, i umieszczę go tutaj - powiedziała w jednym z filmików na swoim koncie na Instagramie. 

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Kolejny milion udało się uzbierać w zaledwie jeden dzień! Tym samym Doda wbiła się w mocno wycięte szorty, nasmarowała oliwką i opublikowała na Instagramie odważne wideo, na którym możemy ją zobaczyć podczas ćwiczeń na publicznej siłowni. 

Podkładem muzycznym do nagrania było oczywiście "Call On Me" - wszyscy pamiętamy teledysk do tego utworu, który przedstawiał właśnie tego typu seksowny trening. 

Ale piękne ciało! 

Jesteś kosmitką. Szacun!

Super piosenka, strój i wideo - piszą zachwyceni internauci.

Zobaczcie sami efekty wyzwania, jakie Doda rzuciła swoim fanom. A my bardzo się cieszymy, że udało się zebrać potrzebną kwotę.

Zobacz także: Gorące zdjęcia z planu filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Kalicka, Sawczuk i Gałązka w odważnej scenie

Nie wszystkie wypowiedzi gwiazd przechodzą bez echa. Jednak bardzo często cytaty znanych osób nas bawią, zaskakują, wzruszają a czasami nawet prowokują do dyskusji. Koniecznie sprawdź, czy pamiętasz, która gwiazda powiedziała te słowa. 

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów