Wiemy, gdzie Doda spędzi sylwestra! Niestety nie będzie mogła odpocząć

Julita Buczek 10.12.2018
dorota doda rabczewska stepien
Fotografia: Instagram @dodaqueen

Rabczewska zaraz po świętach wyrusza z mężem do Dubaju!

Dorota Rabczewska lubi zaskakiwać swoich fanów, ostatnio pochwaliła się informacją na temat tego, że sfinalizowała transakcję dotyczącą kupna praw do scenariusza na podstawie głośnej książki "Dziewczyny z Dubaju". Książka opowiada o modelkach, celebrytkach oraz miss, które zarabiały, prostytuując się z biznesmenami w Dubaju. Film ma powstać pod koniec 2019 roku lub na samym początku 2020.

Doda, jedzie do Dubaju?

Od razu po świętach Doda wyrusza na zagraniczną wycieczkę do Dubaju. Wybiera się tam razem z mężem i będzie szukać najlepszych plenerów do ich nowego filmu "Dziewczyny z Dubaju". Zdjęcia mają ruszyć już niedługo, dlatego należy wcześniej wszystko dokładnie przygotować. Rok 2019 będzie dla Rabczewskiej bardzo intensywny. Nie tylko przez film, którego została producentką, ale również przez jej karierę muzyczną.

Przed śmiercią mojej babci Pelagii złożyłam jej obietnicę, że muzycznie pokażę się ludziom od bardziej stonowanej strony - powiedziała „Fleszowi” Dorota.

Dorota nagrała niedawno płytę z orkiestrą symfoniczną i sama zagrała na fortepianie. Płyta ma ukazać się 25 stycznia 2019 roku.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów