Doda i Rozenek w takich samych sukienkach. Piosenkarka komentuje i wbija szpilę Perfekcyjnej

Katarzyna Leszczyńska 21.06.2018
Dorota "Doda" Rabczewska i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: East News

Nie da się ukryć, że Doda i Małgorzata Rozenek za sobą nie przepadają. Dlatego też takie same stylizacje mogą przyprawić je o ból głowy.

Ostatnio w mediach pojawiły się fotografie Dody i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że obie panie zdecydowały się na identyczny strój. To różowa sukienka z dopasowanym dołem i górą w stylu hiszpanki. Wiemy już, która z nich miała ją pierwsza! Najbardziej jednak spodobał nam się komentarz Dody.

Zobacz także: Fani zapytali Rozenek, czy jej stylizacja to inspiracja Dodą. Gwiazda odpowiedziała i wprawiła wszystkich w osłupienie

Obie panie na zdjęciach pojawiły się u boku małżonków. Od dawna już mówi się, że Małgorzata Rozenek-Majdan często próbuje upodobnić się do Dody, która jest byłą żoną jej obecnego męża. Tym razem jednak było odwrotnie. Jak się okazuje, to "Perfekcyjna" jako pierwsza założyła różową sukienkę. Fani Doroty Rabczewskiej postanowili ją o to zapytać.

Doda upodabnia się do Rozenek?

Internauci pod zdjęciem Dody w różowej kreacji zasypali ją pytaniami, czy wokalistka inspirowała się Rozenek podczas doboru swojej stylizacji.

Chyba identyczny komplet na Gośce widziałam gdzieś – napisała jedna z internautek.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Dody. Gwiazda skomentowała w swoim stylu i jednocześnie nieco wbiła szpilę "Perfekcyjnej".

Jak pokazuje życie, lubimy się wymieniać tym i owym.

Jesteśmy rozbawione tym komentarzem! Doda po raz kolejny pokazała, że ma dystans do siebie, co bardzo nam się podoba.

Zobacz także: Doda o "Iron Majdan". Mistrzowski komentarz!

Zobaczcie w galerii, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdanów:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów