Doda i Justyna Steczkowska pokażą rozmowę pojednawczą. Fani zachwyceni

Doda ujawni pojednawczą rozmowę.
Fotografia: Instagram/dodaqueen

Doda i Justyna Steczkowska przez długi czas żyły w konflikcie. Przy okazji koncertu "Artyści przeciw Nienawiści" gwiazdom udało się pogodzić. Jak wyglądała ich rozmowa?

Doda i Justyna Steczkowska postanowiły zakopać topór wojenny i pogodzić się przy okazji koncertu "Artyści przeciw Nienawiści". Ich rozejm był głośno komentowanym wydarzeniem w polskim show-biznesie. Teraz wiemy, że nagranie z rozmowy pojednawczej zostanie upublicznione.

Doda i Justyna Steczkowska ujawnią rozmowę zza kulis koncertu

Już niedługo pojawi się film dokumentalny relacjonujący przebieg koncertu "Artyści przeciw Nienawiści". Jeszcze niedawno wokalistki zapewniały, że przebieg ich pojednania nie zostanie ujawniony. Teraz do mediów trafiła informacja, że rozmowa została jednak nagrana i będzie ją można zobaczyć w dokumencie.

Wszystko będzie można zobaczyć w filmie dokumentalnym, który będzie miał niedługo premierę wraz z fundacją Artyści przeciw Nienawiści, dzięki której będziemy mogli pomagać ofiarom hejtu. Tam są wzruszające sceny zakulisowej rozmowy z Justyną - przyznała w rozmowie z "Party" Dorota Rabczewska.

To właśnie Doda jako pierwsza zdecydowała się wyciągnąć dłoń do Justyny.

Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają w branży. Pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że jesteśmy ponad to, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem. To jak, dziewczęta? - napisała na początku roku na swoim profilu na Instagramie wokalistka.

Justyna Steczkowska bardzo pozytywnie zareagowała na taką propozycję.

Siedzę sobie na lotnisku i czytam, co tam u nas. Jak dobrze być czasem odseparowanym od świata i nie żyć pod presją innych... NIE zabraknie mnie w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu, w którym NIE będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy... - odpowiedziała.

Gwiazdy pogodziły się za kulisami, a następnie wystąpiły razem na scenie. Dokument z wydarzenia pojawi się już niedługo.

Jesteście ciekawi, jak wyglądała trudna rozmowa Dody i Justyny Steczkowskiej?

Zobacz także: Doda na wakacjach z przyjaciółką. Pokazała zdjęcie sprzed 8 lat!

Która piosenka Britney opisuje twoje życie miłośne? Sprawdź w naszym quizie!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne
Rozwiąż quiz

Która piosenka Britney Spears opisuje twoje życie miłosne? Sprawdź to!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne

1. Czy jesteś teraz w związku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów