Doda pokazała wiadomość z pogróżkami. "Policja już cię namierza, kucharzu"

Hanna Skowron 24.05.2019
Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Internauci są w szoku!

Polskie gwiazdy nieustannie zmagają się z hejtem w sieci i pogróżkami. Zwykle nie poruszają tego tematu publicznie, aby nie zaogniać sytuacji. Jednak zdarza się, że w momentach realnego zagrożenia już nie wytrzymują i zaczynają mówić głośno o swoim problemie. Tak było w przypadku Dody. Gwiazda opublikowała na Instagramie treść wiadomości z pogróżkami.

Doda pokazała otrzymała wiadomość z pogróżkami

Doda przed jednym ze swoich występów otrzymała przerażającą wiadomość, w której anonimowy nadawca otwarcie jej grozi, nie przebierając w słowach. Napisał, że zarżnie ją na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie.

Piosenkarka natychmiast zareagowała na tego maila. Skontaktowała się z policją w celu namierzenia tej osoby, a następnie zamieściła w sieci treść tej wiadomości na Instagramie.

Jak się kończy szczucie w necie‼️ Do zobaczenia w piątek na koncercie. Policja już cię namierza kucharzu - napisała gwiazda.

Internauci są w szoku. Wszyscy starają się podnieść Dodę na duchu. Pod postem piosenkarki pojawiły się też komentarze gwiazd:

Boże... - napisała Ewa Farna

“Kucharzu” - skomentowała Iza Miko.

Borze szumiący... Co za ciemnogród - napisała Ola Szwed.

Wierzymy, że uda się znaleźć nadawcę tej wiadomości...

Pamiętacie jeszcze jak Doda wyglądała jako nastolatka? Zobaczcie, jak ona, a także inne gwiazdy zmieniły się od tamtego czasu. Aż trudno rozpoznać je na starych zdjęciach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów