Fani zarzucają Dodzie, że wciąż chudnie. Artystka zamieściła wymowny wpis

Paulina Ermel 22.10.2018
Doda
Fotografia: instagram.com/dodaqueen

Od jakiegoś czasu pod zdjęciami Dody pojawiają się komentarze zmartwionych fanów, którzy martwią się, że artystka wciąż chudnie. A ona postanowiła dobitnie odpowiedzieć.

Fani Dody martwią się o piosenkarkę. Mniej więcej od wakacji twierdzą bowiem, że wokalistka chudnie w oczach. I choć Doda wielokrotnie odpowiadała na komentarze, twierdząc, że wciąż waży tyle samo - nie poskutkowało. Tym razem postanowiła zamieścić w sieci dobitny wpis, który pokazuje, czy chudnie.

Doda coraz chudsza?

Doda miała już dosyć komentarzy fanów na temat jej wagi. Postanowiła zamieścić na Instagramie swoje zdjęcie sprzed roku, na którym doskonale widać jej sylwetkę. Podpisała je: "Robiąc porządki w telefonie, znalazłam swoje foteczki sprzed równo 1,5 roku (te w szarym). Jak ktoś jeszcze raz będzie mi tu narzekał, że teraz jestem za chuda to się niech sobie porówna moją fotkę sprzed kilku dni".

Fotografia doczekała się kolejnych komentarzy. I wygląda na to, że Dorota w końcu uspokoiła swoich obserwatorów.

Nie ma za chuda, za gruba, jeśli dobrze się czujesz w swoim ciele. Co to kogo interesuje

Wyglądasz idealnie

Za chuda? Masz zdrowe i wystrzałowe ciało. Widać, że wysportowane

A waszym zdaniem jak wygląda?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie wszystkie zdrowe produkty są tak naprawdę zdrowe. I choć mogą wspomóc odchudzanie, mogą również spustoszyć nasz organizm! Zobaczcie, na które z nich warto uważać.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów