Doda chciała zabrać ukochanego na urlop do Izraela. Pomyliła kraje

Hanna Skowron 15.04.2019
Doda
Fotografia: East News

To miał być piękny prezent dla męża. Niestety, coś poszło nie tak.

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Doda zabrała męża do Izraela. Nie obyło się jednak bez wpadki. W drodze do hotelu okazało się, że piosenkarka i jej ukochany zarezerwowali noclegi... w innym kraju. Jak do tego doszło?

Podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu i wpadka Dody

"Nie wiem, jak to się stało" - zastanawiała się gwiazda na Instastory. Rocznicę ślubu zakochani mieli świętować w Jerozolimie. Doda podkreślała, że jej mąż jest bardzo wierzący, dlatego zależało mu, by ten szczególny dzień spędzić w Izraelu. Niestety wizyta w Ziemi Świętej zaczęła się od problemów.

Ponieważ Emil jest bardzo wierzącą osobą, zależało mi na tym, żeby być w Jerozolimie. Wszystko załatwiłam, bardzo się cieszyliśmy, że lecimy do Izraela, że pokażę mu wszystkie miejsca, które znam. Mało tego, powiedział, że pierwszy raz nie będzie leżał na plaży, tylko że będzie zwiedzał i już nie może się tego doczekać - mówiła wokalistka.

Gwiazda dowiedziała się o pomyłce już w taksówce. Okazało się, że hotel, w którym mają się zatrzymać z mężem, znajduje się w Jordanii.

Więc jesteśmy teraz, oprócz tego, że w du..e, po całej nocy szukania najbliższego hotelu w Izraelu, który będzie przy strefie granicznej z Jordanią, jesteśmy właśnie w hotelu i czekamy w kolejce. Ja naprawdę nie wiem, jak to się stało, Emil - kontynuowała swoją opowieść.

Na szczęście humory dopisywały, a po kilku godzinach nerwów para mogła w końcu nacieszyć się swoim wymarzonym urlopem. Przy okazji wyszło na jaw, że Emil Stępień postanowił nie jeść słodyczy przez cały czas Wielkiego Postu. Prawie mu się udało - wytrzymał 33 dni. W Izraelu dał sobie dyspensę.

Byliście kiedyś w Izraelu?

Zobaczcie także: Takiej Dody nie znaliście! Nie możecie tego przegapić

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów