Doda broni Mariny podczas uroczystego przemówienia. Postawa godna podziwu!

Martyna Wojciechowska 29.05.2018
Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Tego się po niej nie spodziewaliśmy.

Doda wielokrotnie powtarzała, że nie potrafi przejść obojętnie obok krzywdy wyrządzanej bezbronnym osobom. Znana ze swoich emocjonalnych przemówień gwiazda podczas tegorocznej gali Plejady znów dała upust swoim emocjom i zaapelowała do widzów. Tym razem poruszyła temat medialnego linczu na Marinie.

Zobacz także: Fani zapytali Rozenek czy jej stylizacja to inspiracja Dodą. Gwiazda odpowiedziała i wprawiła wszystkich w osłupienie

Doda broni Mariny na gali Plejady

Odbierając statuetkę w kategorii "Metamorfoza" Doda otwarcie przedstawiła swoje stanowisko w sprawie hejtu, który ostatnio spadł na ciężarną Marinę. (Pisząc w skrócie, dziennikarze Pudelka zarzucili Szczęsnej, że zamieściła na Instagramie nieaktualne zdjęcia w ciąży. Piosenkarka miała już tego tego dosyć i wydała oświadczenie, w którym zaprzeczyła wszelkim pomówieniom na jej temat).

Rabczewska-Stępień wyznała, że nie godzi się na medialną nagonkę nakręconą przeciwko Marinie. Gwiazda zaapelowała do gości (w tym przedstawicieli mediów), aby przestali hejtować Szczęsną.

Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego. Wszyscy powinniśmy zareagować (...). Nauczmy się obiektywnie doceniać starania kolegów. Cieszmy się ze swoich sukcesów. Tylko ludzie sukcesu wiedzą, że nie ma hejtu. (...) Nie mamy wtedy czasu na hejt - powiedziała gwiazda.

Nieobecna na imprezie Marina podziękowała Dodzie za słowa wsparcia na Instagramie. Jesteśmy pod wrażeniem postawy Dody, a wy?

Zobacz także: Doda całuje się z kobietami. Wrzuciła do sieci kontrowersyjne zdjęcie

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów