Doda rozpoczęła wojnę z Rozenek i Górniak. Pokazała prywatne wiadomości od ich stylisty

Anna Respondek 04.04.2018
Małgorzata Rozenek i Doda
Fotografia: Instagram/m_rozenek/dodaqueen

Czy Doda ośmieszyła Rozenek? Aż trudno uwierzyć, że gwiazdy mogą robić takie rzeczy. 

Dorota Rabczewska po raz kolejny pokazała, że zdecydowanie trzeba na nią uważać. Piosenkarka pokazała fanom screeny rozmowy ze znanym w Polsce stylistą Bartłomiejem Indyką, czym odrobinę ośmieszyła Małgorzatę Rozenek

Zobacz także: Doda w mistrzowski sposób komentuje odcinek "Iron Majdan"

Wszystko zaczęło się od artykułu, który niedawno pojawił się w "Fakcie". Jak przekonywali dziennikarze, Doda bardzo chciałaby współpracować ze znanym stylistą, jednak Małgorzata Rozenek chce mieć go na wyłączność. Z tego względu prezenterka nie zgodziła się na współpracę Indyki z piosenkarką. 

W tym momencie do akcji wkroczyła Doda, która postanowiła potwierdzić te doniesienia i pokazała nawet dowody. Gwiazda ujawniła fragmenty rozmów ze stylistą z 2016 roku.

Nie mogę, ale jak mnie Małgosia R. zwolni to się będę odzywać - odpisał Dodzie.

Okazuje się, że to kolejny raz, kiedy Rabczewska stara się o współpracę z Indyką. Poprzednio jednak był on związany z Edytą Górniak, która również nie zgadzała się na to, żeby stylista ubierał Dodę. 

Piosenkarka całe zamieszanie skomentowała w znanym dla siebie stylu i w pewien sposób zadrwiła z show-biznesu i koleżanek "po fachu".

Kochany show-biznes i wspierające koleżanki - zakończyła. 

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzuty Dody

Wygląda na to, że Rozenek została zmuszona do odpowiedzi na Instagramie za zarzuty Dody, ponieważ na jej profilu pojawiło się wiele komentarzy od niezadowolonych fanów. Zastanawiali się dlaczego gwieździe "chce się bawić w takie przedszkole" i przyznawali, że to "żenada". 

Czy prywatna korespondencja bez zgody autora została wrzucona na publiczny profil? Gdzie jest tam moja wypowiedź? Wyluzujcie kochani, za bardzo się spinacie. To prywatna korespondencja sprzed dwóch lat, która upubliczniona została dzisiaj. Dlaczego? Kto? I kto tu z kim ma problem... - napisała. 

Chcielibyście też mieć takie problemy? ;)

Zobacz także: Małgorzata Rozenek odpowiada na porównania do Dody

inyka
Fotografia: Instagram/dodaqueen
inyka1
Fotografia: Instagram/dodaqueen
inyka12
Fotografia: Instagram/dodaqueen

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów