Do sprzedaży trafił najbardziej absurdalny gadżet dla fanów Adele

Redakcja 23.03.2017
Adele
Fotografia: ONS

Nie wiadomo, kto bardziej przeraża. Czy ludzie, którzy chcą na tym zarobić, czy kupujący.

Nie jest tajemnicą, że Adele jest jedną z najpopularniejszych artystek ostatniej dekady. Wielki talent zapewnił jej stałe miejsce na Olimpie ukochanych twórców wszech czasów. A jeśli kolejne nagrody i sprzedane płyty nie są na to wystarczającym dowodem, sceptyków być może przekona osobliwa aukcja na eBayu.

13 marca 2017 roku brytyjska gwiazda wystąpiła w kilku miastach w Australii, w tym w Adelaide. To było pod wieloma względami wyjątkowa trasa, której mocnym punktem były oświadczyny jednego z fanów na scenie. Okazuje się, że znalazł się ktoś, kto chce podzielić się atmosferą, a raczej powietrzem, którym oddychała piosenkarka i tysiące zebranych na stadionie Adelaide Oval. Oczywiście nie za darmo.

Zgarnij kawałek historii do swojej kolekcji z gadżetami z Adele. Prawdziwy fan musi mieć to powietrze. Weź udział w okazyjnej licytacji. Zwróć uwagę na to, że sprzedaję opakowanie po kanapce Coles, które zawiera powietrze – czytamy w opisie licytacji przygotowanej przez niejakiego Shauna McDonougha. 

Powietrze
Fotografia: eBay.com

Na Adele da się zarobić

Osoba, która wystawiła na aukcji plastikową torbę strunową ma sporo tupetu. Aby produkt wyglądał bardziej wiarygodnie został podpisany jako "Autentyczna torba z powietrzem. Zawartość: Adele. 13/3/2017 Adelaide Oval". Okazuje się, że znaleźli się ludzie, którzy są zainteresowani kupnem, mimo że cena wzrosła aż do szokujących 613 złotych

Co więcej, sprytnych sprzedawców, których zainspirował sukces akcji, jest więcej. Ceny innych plastikowych toreb z powietrzem zaczynają się od już od 17 złotych. Również żartownisie mają nadzieję, że uda im się zarobić trochę pieniędzy. Na eBayu można znaleźć foliową siatkę z powietrzem "NIE z koncertu Adele" za około 16 złotych. 

Do tej pory słyszało się o paznokciach, puklach włosów, naskórku a nawet śmieciach gwiazd, które mając odpowiednie dojścia, można było kupić bardziej lub mniej legalnie. Adele dołączyła tym samym do grona największych i najsłynniejszych - Elvisa Presleya, Johna Lennona czy Michaela Jacksona. Strach pomyśleć, co będzie po jej śmierci.

ebay
Fotografia: www.ebay.com

Inne licytacje, w których można kupić powietrze z koncertów Adele w Australii.

eBay
Fotografia: www.ebay.com

Torba z powietrzem NIE z koncertu Adele.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów