Do sieci wyciekło nagranie z gwiazdą tańczącą na rurze. Jej komentarz idealny

Emilia Klima 19.05.2017
Jennifer Lawrence
Fotografia: East News

Jennifer Lawrence nie zamierza przepraszać za to, że dobrze bawiła się w klubie nocnym. 

Jennifer Lawrence stała się bohaterką niemałego medialnego skandalu, po tym jak do sieci wyciekło nagranie z zabawy aktorki w nocnym klubie we Wiedniu. Aktorka w kwietniu kręciła w Austrii film "Red Sparrow", a po godzinach wybrała się do jednego z nocnych klubów. Na nagraniu, które powstało bez jej wiedzy, można zobaczyć Lawrence bawiącą się na podeście z kolegą i próbujących swoich sił w tańcu na rurze. 

Część mediów i fanów jej zachowanie nazwało skandalicznym. Podkreślano, że Lawrence jest wyraźnie pod wpływem alkoholu ("ledwo trzyma się na nogach") i "tańczy prowokacyjnie w samym staniku". Inni bronili gwiazdy twierdząc, że po prostu dobrze się bawi i sposób w jaki to robi, nie odbiega od imprez jej rówieśniczek.

Jennifer Lawrence odpowiada

Do sprawy w końcu postanowiła odnieść się sama Lawrence, która zaznaczyła, że w klubie była z przyjaciółmi i jest jej przykro, że ktoś upublicznił nagranie sytuacji prywatnej.

Nikt nie lubi, kiedy internet przypomina mu, że próbował tańczyć na rurze. To były urodziny jednej z moich bliskich przyjaciółek. Postanowiłam przez moment pozbyć się paranoi i dobrze się bawić. Nie mam zamiaru przepraszać. Bawiłam się świetnie tamtej nocy. 

P.S. To nie jest stanik, to top Alexandra Wanga. Muszę przyznać, że mój taniec na nagraniu jest całkiem niezły. Mimo słabych mięśni brzucha - napisała na Facebooku. 

Jennifer Lawrence słynie z tego, że każdą swoją wpadkę przyjmuje z humorem i zdrowym dystansem. Tak stało się choćby w przypadku słynnej wywrotki na Oscarach w 2013 roku. Odbierając statuetkę zażartowała, że owacja na stojąco to efekt tego, że publiczności jest jej żal, bo się potknęła. Aktorka niewiele sobie robi z takich "skandali" i za to należą się jej brawa. A taniec na rurze faktycznie nie wyszedł jej najgorzej ;-)

Jennifer Lawrence
Fotografia: Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Fotografia: Jennifer Lawrence
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów