Do Lidla powraca uwielbiana przez klientów promocja. Dyskont nagrodzi lojalność

Katarzyna Leszczyńska 19.02.2018
Promocja w Lidlu
Fotografia: EAST NEWS

26 lutego do Lidla powróci uwielbiana przez wszystkich klientów promocja. Wystarczy uzbierać sześć naklejek za zakupy.

Lidl co jakiś czas organizuje akcje lojalnościowe dla swoich klientów. Jedną z najpopularniejszych są książki kucharskie wydawane przez markę w ramach serii „Kuchnia Lidla”. Już od 26 lutego do Lidla powróci uwielbiana przez wielu klientów sieci sklepów promocja. Robiąc codzienne zakupy, za każde wydane 50 złotych będzie można otrzymać naklejkę. Po uzbieraniu sześciu naklejek, będzie można wymienić je na książkę z przepisami.

Zobacz także: W niektórych sklepach Lidla pracownicy zostali wyposażeni w słuchawki. Wytłumaczenie jest prostsze niż mogłoby się wydawać

Tym razem będzie można otrzymać książkę pt. „Jeść zdrowiej”. Jest ona skierowana do wszystkich miłośników zdrowego odżywiania, którym brakuje pomysłów na dania dla całej rodziny. Autorką większości przepisów, które znalazły się w książce jest Daria Ładocha, znana szerszej publiczności z programu „Agent-Gwiazdy”, która od kilkunastu miesięcy występuje u boku Karola Okrasy w reklamach Lidla.

Ta książka jest dla każdego, kto czuje się zagubiony w natłoku informacji, które pojawiają się na bieżąco w temacie zdrowej kuchni i nowoczesnych diet – mówi Hanna Stolińska-Fiedorowicz, dietetyk i współautorka książki „Jeść zdrowiej”.

Dotychczasowe książki wydawane przez Lidl cieszyły się ogromną popularnością wśród naszych rodaków. Według danych statystycznych znajdują się one w kuchni u co piątego Polaka. W ciągu ostatnich promocji rozeszło się blisko 8 milionów egzemplarzy. Wszyscy są zatem przekonani, że i najnowsze wydanie rozejdzie się jak świeże bułeczki. Zwłaszcza, że dotyczy modnego obecnie zdrowego odżywiania. Promocja dostępna będzie w okresie do 25 marca lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz także: Kinga Rusin zaliczyła wpadkę podczas wywiadu? Przez przypadek wygadała, kto dojdzie do finału "Agenta"

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie produkty spożywcze wpływają na wygląd cery: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów