Do Lidla powraca galanteria Wittchen. Te produkty będzie można kupić w atrakcyjnej cenie

Katarzyna Leszczyńska 28.11.2017
Wittchen w Lidlu na święta
Fotografia: Fotografie: Instagram/peacejunky78 i materiały promocyjne/Lidl

Markowe produkty w atrakcyjnej cenie. 

Galanteria skórzana nigdy nie wychodzi z mody. Torebki, portfele i rękawiczki ze skóry zawsze mogą się przydać i służą swoim właścicielom zazwyczaj przez wiele lat. Dlatego też są idealnym pomysłem na prezent świąteczny dla kogoś bliskiego. Wiedzą o tym doskonale sieci sklepów, które w tym roku wprowadziły je do swojego świątecznego asortymentu.

Niedawno w Biedronce pojawiły się produkty skórzane zaprojektowane przez Macieja Zienia. W kolekcji znajdują się: torebki, paski, portfele i rękawiczki. Teraz przyszła kolej na Lidla. Sieć sklepów rodem z Niemiec po raz kolejny do swojej oferty wprowadza produkty marki Wittchen. Będą dostępne już od 2 grudnia.

Pojawi się szeroki wybór torebek, portfeli, rękawiczek i pasków. Ta ręcznie wykonana klasyka z włoskiej skóry to ponadczasowy pomysł na prezent – informują przedstawiciele Lidla.

Nie jest to pierwszy raz, gdy w Lidlu pojawia się kolekcja tej marki. Zdaniem marketingowców sklepu każda z nich cieszyła się do tej pory ogromną popularnością. W najnowszej kolekcji Wittchen dla Lidla znajdą się 42 wzory torebek z czterech rodzajów skór, których koszt to 189 złotych. Jeżeli chodzi o portfele, pojawi się 6 wzorów męskich i 37 damskich, każdy z nich po 159 złotych za sztukę. Do tego pojawią się też rękawiczki skórzane dla obu płci oraz 7 wzorów skórzanych pasków.

Wittchen w Lidlu
Fotografia: materiały promocyjne/Lidl

Kolekcja Wittchen w Lidlu dostępna będzie do wyczerpania zapasów. Ciekawe, czy zrobi większa furorę niż Zień w Biedronce. Różnica cenowa pomiędzy obiema kolekcjami to zaledwie 20 złotych. 

Torebki shopper damskie w wydaniu casualowym

Portfel damski – duży czy mały?

Sprawdź dlaczego warto nosić rękawiczki męskie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów