Dlaczego rozwód Jolie i Pitta nie może dojść do skutku? Angelina nie chce zgodzić się na jeden warunek

Katarzyna Leszczyńska 23.11.2017
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fotografia: EAST NEWS

Batalia rozwodowa trwa.

We wrześniu minął rok, od kiedy media na całym świecie podały informację o rozstaniu najsłynniejszej hollywoodzkiej pary, Angeliny Jolie i Brada Pitta. Aktorka złożyła wówczas papiery rozwodowe. O powodach rozstania Jolie poinformowała znacznie później w rozmowie z „Vanity Fair”. Pomimo całej napiętej sytuacji rozprawa rozwodowa do tej pory jednak nie miała miejsca. Niektórzy fani pary mieli nawet nadzieję, gdy Jolie skontaktowała się z Pittem w sprawie Harveya Weinsteina, że ich drogi ponownie się zejdą.

Okazuje się jednak, że relacje pomiędzy Angeliną a Bradem wcale się nie polepszyły. Para kontaktuje się w większości wypadków przez prawników. „In Touch Weekly” poinformował, że cała sytuacja przedłuża się ze względu na porozumienie, do którego nie może dojść od tylu miesięcy. Jak wynika z doniesień magazynu, Jolie nie chce iść na ustępstwa zaproponowane przez męża. Ich ugoda obejmuje kwestie wychowywania dzieci oraz podziału majątku, szacowanego na 400 milionów dolarów.

Brad powiedział swojemu adwokatowi, że ma dać Angie tyle pieniędzy, ile będzie chciała, niezależnie od tego, że mieli przecież intercyzę. Ona jednak odrzuciła każdą finansową ofertę, którą jej złożył – donosi źródło magazynu.

Według informacji opublikowanych w „In Touch Weekly”, Angelina nie przystała na propozycje Pitta. Aktorka nie chce też zgodzić się na to, żeby Brad miał większy kontakt z dziećmi, pomimo tego, że zaoferowane przez niego pieniądze miały na celu wyłącznie dobro dzieci.

Brad nie chce „wykupić” Angeliny i zupełnie nie obchodzi go, co pomyśli sobie opinia publiczna. Pierwszą motywacją do tego działania są ich dzieci. On ma nadzieję, że ofiarując Angie dużą część swojego majątku pozwoli zapewnić im życie na dotychczasowym poziomie – dodaje źródło.

Pomimo burzliwej sytuacji, która od pewnego czasu ma miejsce pomiędzy aktorami, sądząc po doniesieniach tygodnika, Brad martwi się o dobro żony i ich dzieci. Pitt chciałby, żeby Angelina nie musiała przejmować się pieniądzmi po ich rozwodzie. Żadne z nich oraz ich rzecznicy nie komentują jednak całej tej sprawy. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów