Dlaczego książę Harry nie zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie? Zagadka wyjaśniona

Emilia Klima 26.05.2017
Meghan Markle, książę Harry
Fotografia: ONS

Brytyjskie media bardzo chciałyby zobaczyć już kolejne "królewskie wesele". Na razie na nic takiego się nie zanosi.

Nie opadł jeszcze kurz po hucznym weselu Pippy Middleton, a brytyjskie media już szykują się do kolejnego wielkiego wydarzenia w rodzinie królewskiej. Zła wiadomość jest taka, że Harry nic o tych planach nie wie. Książę od prawie roku spotyka się z amerykańską aktorką Meghan Markle, ale para konsekwentnie unika rozgłosu. Do tego stopnia, że Meghan odpuściła ślub Pippy i zjawiła się dopiero na weselu. A tam już fotoreporterów nie wpuszczono. 

Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się radosnych nowin z obozu Harry'ego i Meghan? Na razie nic tego nie zapowiada. Biografistka rodziny królewskiej, Ingrid Seward, w rozmowie z magazynem "People" wyjawiła, że książę chce dać czas ukochanej na przywyknięcie do nowego stylu życia.

Nie chce niczego przyspieszać. Chce, żeby na spokojnie mogła się zaaklimatyzować. Świat, którego częścią się stanie, jest kompletnie inny. Jest tyle rzeczy, do których będzie musiała przywyknąć - wyjaśnia. 

Problem jest jeszcze jeden - Harry nie zdążył się jeszcze oświadczyć. Biografistka zapewnia jednak, że to prawdziwa miłość.

Jest w niej bardzo zakochany. Ale chce zapewnić jej jak najlepsze wejście w nowy świat - dodaje.

Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: East News

Książę Harry i Meghan Markle wezmą ślub?

Jak na razie proces wprowadzania Meghan w rodzinę królewską faktycznie przebiega powoli. Zacznijmy od tego, że para na co dzień mieszka na różnych kontynentach. Aktorka regularnie odwiedza księcia w Londynie, zdążyła już poznać jego brata i szwagierkę (księcia Williama i księżną Kate) oraz ojca (księcia Karola). Media spekulują, że Meghan niebawem zdecyduje się na pierwszy poważny krok i przeprowadzi się do ukochanego. Pożegna się też z rolą w serialu "Suits". Na tym nie koniec. 

To najprawdopodobniej ostatni sezon Meghan na planie "Suits". Myśli też o tym, by całkiem pożegnać się z aktorstwem. Jeszcze zanim poznała Harry'ego zastanawiała się, czy nie poświęcić się swojej prawdziwej pasji - pracy z organizacjami humanitarnymi - donosił w marcu 2017 roku "Daily Mail".

Nawet mimo tych planów Meghan, nadal chyba nie ma co liczyć na szybkie wesele. Na pewno nie, jeśli Harry będzie chciał pójść w ślady brata. William i Kate Middleton spotykali się ze sobą sześć latem, zanim w końcu się zaręczyli. Ślub wzięli rok później. Myślicie, że tym razem pójdzie trochę sprawniej? ;-)

Meghan Markle
Fotografia: East News

 

Księżna Kate, książę Harry
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów