Dlaczego książę George płakał na ślubie Pippy? Zagadka została wyjaśniona

Emilia Klima 22.05.2017
Księżna Kate zwraca uwagę synowi
Fotografia: East News

Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym księżna Kate poucza swojego syna, a ten reaguje łzami.

Pippa Middleton i James Matthews wzięli ślub 20 maja 2017 roku. Uwagę fotoreporterów od panny młodej skutecznie odciągały dzieci jej starszej siostry, księżnej Kate.

Księżniczka Charlotte i Książę George brali aktywny udział w uroczystości - księżniczka była "dziewczynką od sypania kwiatów", książę pełnił funkcję "page boya". Księżna Kate przed weselem mówiła, że martwi się o to, czy jej dzieci będą się dobrze sprawować. Jak się okazało, jej obawy nie były bezzasadne. 

Media obiegły zdjęcia, na których zdenerwowana Kate zwraca na coś uwagę synowi, a ten wybucha płaczem. Dziennikarze portalu Dailymail.co.uk rozpoczęli śledztwo i udało im się ustalić, o co poszło. Kiedy Pippa wychodziła z kościoła, Charlotte nadepnęła na tren jej sukni. George postanowił skopiować jej występek. Z tego właśnie powodu mama wzięła go na stronę i wyjaśniła, że tak nie można postępować. 

Książę George
Fotografia: East News

Książę George

Dlaczego książę George płakał na ślubie Pippy?

Księżna Kate zdenerwowała się na "występek" dzieci z jeszcze jednego powodu. Charlotte i George nadepnęli na tren wartej 40 tysięcy funtów sukni swojej cioci tuż po tym, kiedy Kate pieczołowicie go poprawiła tak, by prezentował się jak najlepiej na zdjęciach. 

Po godzinie spędzonej grzecznie w kościele, ekscytacja wzięła górę. Mama zwróciła mu uwagę i próbowała później uspokoić, gdy się rozpłakał. Taka publiczna reprymenda ze strony Katy to rzadki widok - komentuje brytyjski portal. 

Na szczęście George w końcu się uspokoił i wrócił do swoich obowiązków. Na pocieszenie - i tak sprawował się lepiej niż jego ojciec podczas wesela księcia Andrzeja i Sary Ferguson. Mały William dokuczał dziewczynce od sypania kwiatków, wystawiał język i robił miny. Mogło być dużo gorzej ;-)

Książę William na weselu księcia Andrzeja w 1986 roku
Fotografia: East News

Książę William na weselu księcia Andrzeja w 1986 roku

 

Księżna Kate z dziećmi
Fotografia: East News

Księżna Kate z dziećmi

Księżna Kate z dziećmi
Fotografia: East News

Księżna Kate z dziećmi

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów