Królowa Elżbieta, księżna Kate i księżna Meghan często pokazują się w tym samych butach. Wiemy dlaczego!

Paulina Ermel 14.12.2018
Księżna Kate i księżna Meghan
Fotografia: Utrecht Robin/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nie chodzi tylko o etykietę. Królowa Elżbieta, Kate i Meghan mają bardzo dobry powód, aby często wychodzić w tej samej parze butów.

Członkowie rodziny królewskiej muszą przestrzegać wielu dziwnych zasad. Część dotyczy zachowania, inna część ubierania się. Księżna Kate, księżna Meghan i królowa Elżbieta muszą nosić określonej długości spódnice czy sukienki i nie mogą pozwalać sobie na wszystkie kolory, jakie przyjdą im do głowy. Wiedzieliście, że pojawiają się często w jednej, konkretnej parze butów? Wiemy dlaczego.

Powodów, dla których Kate, Meghan i królowa Elżbieta często pokazują się w tych samych butach, jest kilka.

Dlaczego królowa Elżbieta, Kate i Meghan często noszą te same buty

Pierwszy powód jest bardzo prosty - królowa i księżne często muszą się pokazywać publicznie, gdzie nierzadko przez kilka godzin przebywają na różnych wydarzeniach, uroczystościach i stoją na obcasach/szpilkach. W takich sytuacjach warto mieć na sobie sprawdzone, skórzane buty, które są dostosowane już do stopy. Dlatego też członkinie rodziny królewskiej stawiają na wygodny, sprawdzony model.

Drugim powodem, dla którego Kate, Meghan i królowa Elżbieta często noszą te same pary butów jest... wizerunek monarchii. Chodzi o to, że nawet jeśli mają na sobie drogie stylizacje - sukienki, marynarki - mają na sobie stonowane, nierzucające się w oczy buty. Dlatego królowa Elżbieta często nosi mokasyny na niskim obcasie, Kate uwielbia beżowe trzewiki, a Meghan wybiera czarne lub granatowe czółenka.

Sprytne, prawda?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan ma doskonały styl. Zebraliśmy dla was 5 najfajniejszych stylizacji żony księcia Harry'ego. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów