Są ze sobą 30 lat, ale nie planują ślubu. Powód? Niektóre kobiety poczułyby się urażone

Anna Respondek 16.08.2017
Oprah Winfrey i Stedman Graham
Fotografia: ONS

Oprah Winfrey wyjawiła swój wielki sekret w rozmowie z magazynem "Vogue". 

Oprah Winfrey jest jedną z najbardziej znanych i lubianych prezenterek telewizyjnych. W swoim dorobku ma też kilka ról aktorskich. Jej program The Oprah Winfrey Show gromadzi przed telewizorami miliony oglądających. Gwiazda znana jest również ze swojej walki na rzecz przestrzeganie praw obywatelskich i równouprawnienia. 

Prezenterka od 1986 roku związana jest ze Stedmanem Grahamem, znanym biznesmenem i autorem książek. Ich związek jest udany, jednak pomimo ponad trzydziestu lat razem, nie zdecydowali się na ślub. W ostatnim wywiadzie dla "Vogue'a" gwiazda wyjaśniła, dlaczego nigdy nie postanowiła wyjść za mąż za mężczyznę, z którym jest tak długo związana. Znana z feministycznych poglądów powiedziała, że należy żyć na własnych warunkach.

Nikt w to nie wierzy, ale to prawda. Jeden jedyny raz, kiedy ten temat się między nami pojawił, związany był z moim pytaniem do Stedmana: Co by się stało, gdybyśmy się naprawdę pobrali? A on odpowiedział: Nie bylibyśmy już razem - stwierdziła Oprah.   

Prezenterka przyznaje, że nie jest jej łatwo wpasować się w żadne ramy, a społeczeństwo od małżeństwa wymaga konkretnych zachowań. Dlatego słowa partnera jej nie uraziły.

Nie bylibyśmy razem, dlatego że małżeństwo wymaga bycia ze sobą w inny sposób. I ja i Graham mamy bardzo tradycjonalne podejście do tego, jak powinien zachowywać się mąż czy żona i nie potrafilibyśmy się do tego dopasować. 

Stedman na swoim koncie ma jedno małżeństwo, z którego ma córkę Wendy. 

Czy uważacie, że małżeństwo zmienia coś w związku? 

giphy-downsized (63)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów