Dlaczego Lewandowscy nie pokazują twarzy córki w mediach? Odpowiedź Roberta was zaskoczy!

Julita Buczek 05.12.2018
anna i robert lewandowscy
Fotografia: Instagram @_rl9

Dlaczego Lewandowscy nie pokazują twarzy małej Klary? Robert pięknie odpowiedział!

Zarówno Robert, jak i Anna Lewandowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Bardzo często udostępniają swoje prywatne zdjęcia czy nagrywają wspólne relacje na instastories. Nie pokazują jednak swojej córeczki, która niedawno skończyła roczek. O co może chodzić?

Dlaczego Lewandowscy nie pokazują córeczki?

W niedawno udzielonym wywiadzie Robert stwierdził, że chce, aby jego wizerunek w social mediach nie zdradzał zbyt wiele o jego życiu prywatnym, ale aby ciekawość jego fanów została zaspokojona.

Staramy się zachować to, co nasze, dla nas. Wiadomo, że my też do końca nie jesteśmy w stanie nie pokazywać, bo zdajemy sobie sprawę, że fani oczekują od nas, że pokażemy tę część prywatną i staramy się w jakimś stopniu to robić. - powiedział Lewandowski

Dodał również, że chce, aby to jego córka sama w przyszłości zadecydowała o tym, czy będzie chciała pokazywać swój wizerunek.

A jeśli chodzi o Klarę, to wyszliśmy z takiego założenia, że może jak będzie troszkę starsza i będzie bardziej świadoma, to może sama zdecyduje czy będzie chciała, czy nie i to też z tego wynikało. No nie chcemy też... Wiadomo, że czasami rodzice chcą dobrze dla dziecka a tak naprawdę z biegiem czasu albo po jakimś czasie powoduje, że jednak pewne decyzje spowodowały, że dziecko nie jest zadowolone. Zobaczymy. Na dzień dzisiejszy taką podjęliśmy decyzję. Czy kiedyś to się zmieni? Nie powiem tego teraz. - skomentował całą sprawę piłkarz

Podejście Lewandowskich wydaje się jak najbardziej słuszne, dlatego już teraz nie możemy się doczekać, jaka będzie decyzja Klary w sprawie jej wejścia do show-biznesu.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów