Dlaczego Kate i William się rozstali? Wyciekły tajne informacje!

Paulina Ermel 21.11.2018
Księżna Kate i książę William
Fotografia: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

W 2007 roku para się rozstała. Teraz ujawniono szczegóły tamtego wydarzenia.

Wydawać by się mogło, że księżna Kate i książę William są ze sobą od zawsze. Brytyjska para książęca wygląda na zakochaną, ale nie zawsze było między nimi kolorowo. Zanim wzięli królewski ślub, rozstali się. Doszło do tego w 2007 roku, a wielu zainteresowanych do dzisiaj zastanawia się, co poróżniło taką parę. Niedawno pojawiły się spekulacje, że za wszystkim stała... rodzina księżnej Kate!

Dlaczego księżna Kate i książę William się rozstali

Zanim książę William oświadczył się Kate Middleton, a następnie wziął z nią ślub, który oglądały miliony ludzi na całym świecie, para przechodziła swoje kryzysy. Jeden z nich doprowadził nawet do rozstania! Najnowsze informacje mówią o tym, że za chwilową rozłąką stoi... rodzina Kate!

Były królewski korespondent Duncan Larcombe nie ma wątpliwości, że do rozstania doprowadzili rodzice przyszłej księżnej. Ujawnił te informacje w dokumencie "Amazon Prime" poświęconym małżeństwu i rodzinie książąt Cambridge.

Jedną z moich teorii jest to, że zawiniła jej rodzina. Pałac zaprzecza, ale ośmielę się powiedzieć głośno, że potwierdziły to jedna czy dwie osoby z wewnętrznego kręgu znajomych pary

Myślicie, że rzeczywiście mogło tak być czy to kolejna teoria na temat rodziny królewskiej wyssana z palca?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Kate słynie z nienagannego stylu. Najczęściej publicznie pokazuje się w eleganckich stylizacjach, ale zdarza jej się założyć kreację wieczorową, od której nie można oderwać oczu. O jednej z nich rozpisywały się media na całym świecie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów