Kate i William szczerze opowiedzieli o swoim rozstaniu. Wszystko przez jedne rodzinne święta

Anna Respondek 16.08.2018
Kate i William
Fotografia: EAST NEWS

Co zaskakujące, dziś zupełnie nie żałują swojej decyzji.

Księżna Kate i książę William obecnie tworzą jedną z najpiękniejszych królewskich par. Jednak ich związek nie od początku rysował się tak kolorowo. W 2007 roku głośno zrobiło się o rozstaniu zakochanych, a prasa wciąż nękała Kate, nazywając ją "Waity Katie" czyli "czekająca Kate".

Zobacz także: To największy sekret diety księżnej Kate!

Kate i William opowiedzieli o swoim rozstaniu 

Królewska para długo nie opowiadała o tym, co tak naprawdę zdarzyło się przed ich zerwaniem. Jednak jak podaje portal Popsugar.com, konflikt związany był z tym, jak William i Kate spędzą Sylwestra. Okazuje się, że rodzina księżnej zaprosiła Williama do siebie, jednak ten musiał udać się wraz z królową Elżbietą do Sandringham, co jest jedną z królewskich tradycji. Dodatkowo królowa nie zgodziła się, aby towarzyszyła im Kate.

Wygląda jednak na to, że rozstanie pozytywnie wpłynęło na związek Kate i Williama. Oboje twierdzą, że zerwanie kontaktu pozwoliło im nieco poszerzyć horyzonty. 

W tamtym momencie nie byłam zachwycona rozstaniem, ale właściwie to sprawiło, że stałam się silniejsza. W takim momencie dowiadujesz się o sobie rzeczy, o których nie miałaś pojęcia. Teraz doceniam ten czas w samotności, ale wtedy tak o tym nie myślałam - powiedziała.

O rozstaniu ze swojej perspektywy opowiedział również William. 

Byliśmy bardzo młodzi. To działo się na uniwersytecie, szukaliśmy swoich dróg, dorastaliśmy. Okazuje się, że potrzebowaliśmy trochę przestrzeni, żeby wszystko mogło później lepiej funkcjonować. 

A wy, co sądzicie o ponownym zejściu się z byłym partnerem? 

Zobacz także: Księżna Kate bez wątpienia ma nadludzką moc. Aż trudno uwierzyć, co zrobiła dzień po urodzeniu Louisa

Zobacz także najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów