Dlaczego Kate i William nie mogą trzymać się za ręce, a Harry i Meghan tak? Powód jest bardzo prosty

Anna Respondek 07.12.2017
Książę Harry i Meghan Markle
Fotografia: ONS

Takie zachowanie ma związek z królową Elżbietą.

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego księżna Kate i książę William nie okazują sobie czułości podczas oficjalnych wyjść? Para zachowuje się w stosunku do siebie wyjątkowo powściągliwe, nawet nie trzymając się za ręce. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku księcia Harry'ego i Meghan Markle, którzy nie szczędzą sobie bliskiego kontaktu fizycznego. Dlaczego zatem jedna para ma na to przyzwolenie, a druga nie?

Powód okazuje się bardzo prosty, a wszystko związane jest z królową Elżbietą. Podczas oficjalnych wyjść Kate i William reprezentują monarchinię, a zatem są w pracy. Okazywanie sobie czułości byłoby wyjątkowo nie na miejscu. 

Jeśli chodzi o Harry'ego i Meghan, to sytuacja wygląda podobnie. Podczas gdy książę pełni oficjalne funkcje, nie może zachowywać się nieodpowiednio. Natomiast w sytuacjach prywatnych kontakt fizyczny jest dozwolony. Najlepszym przykładem mogą być zawody Invictus Games, podczas których Harry występował w dwojakiej roli. Jednego dnia oficjalnie je otwierał, drugie oglądał wyścigi jako "normalny" widz. 

Dużo tych zasad do zapamiętania. ;)

giphy-downsized (7)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów