Znany muzyk wziął ślub na pustyni Utah. Zdjęcia z młodszą o 27 lat partnerką robią wrażenie!

Adrianna Kubiak 25.09.2019
Dj Tiesto
Fotografia: Instagram/@tiesto

50-letni muzyk poślubił młodszą o 27 lat Annikę Backes. Ceremonia odbyła się na środku pustyni.

Dj Tiesto powiedział sakramentalne „tak” swojej ukochanej, 23-letniej partnerce. Ceremonia ślubna odbyła się w wyjątkowym i zaskakującym miejscu. Para młoda zaprosiła gości na pustynię Utah.  

Zobacz także: Kalczyńska zaliczyła wpadkę w "DD TVN". Szybka odpowiedź Mariny!

Dj Tiesto już po ślubie

Tijs Michiel Verwest i Annika Backes zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. W sobotę na środku pustyni Utah muzyk i modelka wyznali sobie miłość.

Jak wyglądała ceremonia ślubna?

Para zaprosiła na uroczystość 80 gości. Jak donosi „Vogue”, zakochani sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w patio z widokiem na skały. Na gości czekała jeszcze jedna atrakcja. Po przysiędze w kurorcie w Amangiri odbyło się wystawne przyjęcie, na którym Dj Coleman zagrał dla panny młodej piosenkę napisaną przez jej męża.

Kurort, w którym odbyło się wesele, został ozdobiony w futurystycznym stylu. Kolacja przygotowana dla gości podana była na długich, czarnych stołach z szyfonowymi ściereczkami. Dodatkowo miejsce zdobiły baseny, w których pływały świece.

Stylowe były nie tylko dekoracje, ale również stylizacje pary młodej. Szósty najlepiej zarabiający dj na świecie miał na sobie garnitur od Toma Forda. Anika natomiast zdecydowała się na dwie sukienki. Pierwsza, długa i dopasowana kreacja, w której modelka stanęła przed ołtarzem, to projekt marki Berta. Druga rozkloszowana stylizacja projektu Oscar de la Renta, przygotowana była z myślą o weselu. W tym wyjątkowym dniu modelka prezentowała się świetnie w obu kreacjach.

 Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zamieściła w sieci urocze zdjęcie z mężem!

Jak dobrze znasz kultowe piosenki?

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów