Disneyland dla swoich gości ma nie lada niespodziankę. Internauci oszaleli na punkcie nowej atrakcji

Redakcja 05.06.2017
Disneyland w Paryżu
Fotografia: East News

Spacer po zmroku uliczkami parku rozrywki będzie już tylko czystą przyjemnością. 

O wybraniu się do Disneylandu marzą nie tylko dzieci, ale i dorośli, którzy przez całe dzieciństwo pragnęli przybić piątkę myszce Miki i zrobić sobie zdjęcie z ulubionymi postaciami z kreskówek. 

Władze Disneylandu na całym świecie robią wszystko, aby zadowolić swoich klientów, a zwłaszcza tych najmłodszych. Właśnie dlatego do swojej oferty wprowadzili naprawdę niebanalną watę cukrową, która...świeci. Gdy więc zapadnie zmrok, może nawet posłużyć za latarkę. 

Jak podaje Teenvogue.com, wata cukrowa nakładana jest na świecącą "różdżkę", dzięki której rozświetla się i zachwyca bogatą gamą kolorów (najczęściej świeci na niebiesko, różowo i fioletowo). Warto pamiętać, że gdy wata zostanie już zjedzona, wciąż pozostaje różdżka, którą najmłodsi mogą wykorzystać chociażby do stoczenia magicznego pojedynku, niczym bohaterowie "Gwiezdnych wojen".

Po raz pierwszy ta wyjątkowa wata cukrowa została wprowadzona w Disney California Adventure Park. Ponieważ wzbudziła ogromne zainteresowanie, inne parki rozrywki Disneya poszły ich śladem i również wprowadziły ją do swojego menu. 

Nie wiemy jednak, czy będzie stałą atrakcją parków rozrywki. Jest jednak na to duża szansa, bo na punkcie przysmaku oszaleli internauci, którzy w mediach społecznościowych publikują zdjęcia "migającej" waty. I nie można im się dziwić. Wygląda przecież nie tylko atrakcyjnie, ale i niezwykle apetycznie ;-) 

1
Fotografia: www.instagram.com/p/BQGxFhqFoQb/?tagged=lightupcottoncandy
wata
Fotografia: www.instagram.com/p/BUhruOJjufG/
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów