Nosowska robi postępy w odchudzaniu. "Pojawiły mi się pierwsze cztery żebra mojego kaloryfera"

Paulina Ermel 20.09.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Kasia Nosowska wciąż w formie! Wokalistka już czwarty dzień stosuje dietę i zauważyła pierwsze efekty! Podzieliła się nimi z fanami na Instagramie. Musicie zobaczyć to wideo.

"To już 4 dzień mojej przygody z odchudzaniem. Chciałam się podzielić z wami moimi postępami" - tak swoje najnowsze nagranie rozpoczyna Kasia Nosowska. Wokalistka przeszła na dietę pudełkową i zabrała się za ćwiczenia. Jak jej idzie? To nagranie poprawi wam humor na cały dzień. ;)

Dieta Kasi Nosowskiej

"Na brzuchu pojawiły mi się pierwsze 4 żebra mojego kaloryfera" - kontynuuje. "Cztery z sześciu paków już mi się pojawiły. Oprócz tego zaczęłam przyjmować pozycję szpagatu. Jest to dla mnie niezwykle łatwe w tym momencie. Po protu wchodzę do domu po zakupach, siadam w szpagacie i oglądam kilka odcinków serialu. Jestem fantastyczna. Czuję, że jestem fantastyczna" - słuchamy dalej. Wydawać by się mogło, że Kasia naprawdę poważnie podeszła do sprawy i widzi rezultaty. Jednak końcówka nagania wyjaśnia wszystko.

"Jest godzina 6.30, jestem już po 4 treningach. A tak naprawdę... czekam na tego pana z pudełkami" - podsumowuje.

Nie wiem jak wy, ale my chętnie skorzystamy z takiej diety. Musimy dodać jeszcze, że Kasia jeszcze niedawno apelowała, że gdyby ktoś z was też był na diecie pudełkowej i nie dawał rady zjeść całej swojej porcji, Nosowska chętnie się tym zajmie.

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Śledzisz Kasię Nosowską na Instagramie?

Liczba głosów:

Jeżeli interesują was ciekawe diety, poznajcie parę, która od lat żywi się... owocami. Efekty? Przekonajcie się sami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów