Nosowska robi postępy w odchudzaniu. "Pojawiły mi się pierwsze cztery żebra mojego kaloryfera"

Paulina Ermel 20.09.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Kasia Nosowska wciąż w formie! Wokalistka już czwarty dzień stosuje dietę i zauważyła pierwsze efekty! Podzieliła się nimi z fanami na Instagramie. Musicie zobaczyć to wideo.

"To już 4 dzień mojej przygody z odchudzaniem. Chciałam się podzielić z wami moimi postępami" - tak swoje najnowsze nagranie rozpoczyna Kasia Nosowska. Wokalistka przeszła na dietę pudełkową i zabrała się za ćwiczenia. Jak jej idzie? To nagranie poprawi wam humor na cały dzień. ;)

Dieta Kasi Nosowskiej

"Na brzuchu pojawiły mi się pierwsze 4 żebra mojego kaloryfera" - kontynuuje. "Cztery z sześciu paków już mi się pojawiły. Oprócz tego zaczęłam przyjmować pozycję szpagatu. Jest to dla mnie niezwykle łatwe w tym momencie. Po protu wchodzę do domu po zakupach, siadam w szpagacie i oglądam kilka odcinków serialu. Jestem fantastyczna. Czuję, że jestem fantastyczna" - słuchamy dalej. Wydawać by się mogło, że Kasia naprawdę poważnie podeszła do sprawy i widzi rezultaty. Jednak końcówka nagania wyjaśnia wszystko.

"Jest godzina 6.30, jestem już po 4 treningach. A tak naprawdę... czekam na tego pana z pudełkami" - podsumowuje.

Nie wiem jak wy, ale my chętnie skorzystamy z takiej diety. Musimy dodać jeszcze, że Kasia jeszcze niedawno apelowała, że gdyby ktoś z was też był na diecie pudełkowej i nie dawał rady zjeść całej swojej porcji, Nosowska chętnie się tym zajmie.

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jeżeli interesują was ciekawe diety, poznajcie parę, która od lat żywi się... owocami. Efekty? Przekonajcie się sami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów