Dieta Kasi Nosowskiej, czyli jak się nie odchudzać. Internet znów płacze ze śmiechu!

Magdalena Barszczak 19.09.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: Instagram.com/nosowska.official

Nowe nagrania piosenkarki podbijają sieć!

Kasia Nosowska znów przeszła samą siebie. Filmy, które zamieszcza w sieci, codziennie rozbawiają tysiące internautów. Nowa gwiazda Instagrama uczyła nas już m.in. jak zrobić makijaż, ćwiczyć jogę czy przysłużyć się ludzkości, wylewając łzy. Tym razem przyszedł czas na prozę życia - dietę.

Kasia Nosowska i odchudzanie

Nie jest tajemnicą, że znana z dystansu do siebie i autoironii gwiazda lubi jeść„Gdybym była chuda jak szczapa, odmawiając sobie jednej z największych przyjemności, z pewnością czułabym się źle” - mówiła w jednym z wywiadów. Choć wiele razy przyznawała, że drakońskie diety i mordercze treningi nie są dla niej, wygląda na to, że zmieniła zdanie.

Na Instagramie Kasia w swoim stylu obwieściła, że... zaczyna się odchudzać i rozpoczęła dietę pudełkową. Jak wiadomo, odchudzanie to trudny krok i wielka zmiana w życiu. Na głodnego człowieka czekają wielkie pokusy. I jak tu nie zakraść się nocą do lodówki, przejść obojętnie obok strefy kulinarnej po seansie w kinie czy nie poprosić towarzyszy niedoli o przysługę.

Jeżeli wy również jesteście na cateringu, to może na przykład czegoś nie dojedliście, coś wam zostało. (...) Jeżeli tak jest, to proszę dajcie znać, a ja podareobuję do was i zajmę się tym po prostu - mówi odchudzająca się gwiazda.

Zobaczcie, jak na Instagramie wygląda wojna, którą wokalistka wypowiedziała swoim kilogramom! 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Filmy jak zwykle cieszą się ogromną popularnością, a internauci kibicują gwieździe. Myślicie, że Kasia wytrwa w swoim postanowieniu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów