Anna Dereszowska szczerze o chorobie córki. Martwi się o jej stan zdrowia

Julita Buczek 08.03.2019
dereszowska o chorobie córki
Fotografia: Instagram @dereszowska

Aktorka bardzo martwi się o 11-letnią Lenę.

Aktorka rzadko dzieli się z mediami informacjami dotyczącymi życia prywatnego jej i jej bliskich, jednak niedawno postanowiła zrobić wyjątek. Jak zdradziła portalowi "Jastrząb Post", martwi się o stan zdrowia swojej córki.

Zobacz także: Dereszowska pokazała zdjęcia z egzotycznych wakacji. Pozuje na nich bez makijażu

Anna Dereszowska o chorobie swojej córki

Lena cierpi z powodu wady wzroku. 11-latka jest krótkowidzem i już teraz ma sporą wadę: minus 3,5 dioptrii. Okazuje się, że wada może się pogłębić, a w najgorszym wypadku dziewczynka może stracić wzrok.

Wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie. Być może Lena sobie kiedyś zoperuje wzrok, bo jest to zmiana, którą można skorygować – opowiedziała portalowi Dereszowska.

Anna stwierdziła również, że jej córka bardzo chce spędzać czas wolny tak jak inne dzieci i nie zawsze stosuje się do zaleceń rodziców. Duża czyta, najczęściej w złym świetle, co może prowadzić do pogłębienia wady wzroku.

W wypadku Lenki ona od razu sygnalizuje, że nie widzi z tablicy, albo, że musi podejść, zapytać. Wówczas od razu wiemy, że coś jest nie tak. Niemniej, regularnie chodzimy co pół roku z córką do okulisty, potem do optyka. A na co dzień dbamy, aby chronić wzrok przed promieniami UV – wyjawiła aktorka.

Zobacz także: Anna Dereszowska obchodzi 37. urodziny. Pokazała zdjęcie bez makijażu. "Wyglądasz co najmniej 10 lat młodziej"

To najpiękniejsze filmy z romansem w tle. Widzieliście je?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów