Depp po raz pierwszy o rozwodzie z Amber Heard: "Nie mogłem tak cierpieć"

Martyna Wojciechowska 22.06.2018
Johnny Depp
Fotografia: Eastnews

Szczere wyznanie aktora.

Półtora roku po rozwodzie z Amber Heard Johnny Depp po raz pierwszy udzielił intymnego wywiadu na temat swoich problemów miłosnych. Wspomniał też o uzależnieniu od alkoholu i narkotyków.

Zobacz także: Jak wygląda syn Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis? Wyrośnie na przystojniaka?

Johnny Depp pierwszy raz o rozwodzie z Amber Heard

Jeszcze niedawno głośno było na temat niepokojącego wyglądu Johnny'ego Deppa. Ostatnio gwiazdor bardzo schudł i wygląda, jakby był chory. Fani z niepokojem obserwują jego przemianę. Niektórzy nawet podejrzewali, że aktor przeszedł metamorfozę na potrzeby nowego filmu.

Okazuje się, że powodem jego niezdrowego wyglądu są poważne problemy prywatne. W rozmowie z magazynem Rolling Stone Depp wyznał, że po rozstaniu z Amber czuł się przybity. Myślał nawet o samobójstwie:

Byłem w tak fatalnym stanie, jaki tylko można sobie wyobrazić. Następnym krokiem byłoby pojechanie gdzieś z otwartymi oczami i powrót z zamkniętymi. Nie mogłem tak cierpieć cały czas. (...) Codziennie rano nalewałem sobie wódki do szklanki i pisałem pamiętnik, aż łzy napłynęły mi do oczu i nie widziałem kartek. Zastanawiałem się, czym sobie na to wszystko zasłużyłem. Starałem się być dobry, pomocny i szczery. A mimo to, to wszystko mi się przydarzyło - powiedział.

Johnny zwierzył się na temat uzależnienia od narkotyków. Opowiedział o swoich wrażeniach po połączeniu metakwalonu z arszenikiem i strychniną:

Chciało ci się albo śmiać i być szczęśliwym, albo się pie*rzyć, albo bić - wyznał Depp.

Dziś aktor próbuje na nowo ułożyć życie. Wierzy, że granie w filmach i trasa koncertowa z The Hollywood Vampires pomogą mu zapomnieć o swoich rozterkach.

Zobacz także: Jak wygląda penthouse Johnny'ego Deppa? Jest magiczny

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów