Denzel Washington zmienił wygląd. Internauci nie mogą przestać się śmiać

Mateusz Patyk 23.05.2017
Denzel Washinton
Fotografia: East News

Laureat dwóch Oscarów na opublikowanych zdjęciach przypomina geeka sprzed kilku dekad.

Sieć kocha takie metamorfozy, a w tym przypadku efekt jest oszałamiający.

Denzel Washington został sfotografowany podczas kręcenia scen do nowego filmu z jego udziałem. "Inner City" rozgrywa się w Los Angeles i ma być dramatem kryminalnym. Opowiada historię Romana Israela, zmotywowanego, idealistycznego obrońcy sądowego, który poprzez burzliwą serię wydarzeń znalazł się w kryzysowej sytuacji. Jak można się przekonać, główny aktor idealnie pasuje do ekscentrycznej roli.

Jak podaje serwis Mashable.com, internautów bardziej od fabuły zainteresował wygląd amerykańskiej gwiazdy ekranu. Wszyscy zachwycają się jego za dużą koszulą z krótkim rękawem, bujną fryzurą, wielkimi okularami oraz spodniami z poszerzanymi nogawkami, które w połączeniu z okazałą tuszą sprawiają, że jego postać nabiera komicznego charakteru.

Denzel w stylu funky

Komentujący stylizowaną na lata 70-te aparycję Washingtona nie szczędzą mu docinek.

Wygląda jak twoja babcia, gdy wyczuła, że rodzice jeszcze cię nie nakarmili - napisał na Twitterze użytkownik IAmTerrace.

Dlaczego sprawili, że Denzel Washington wygląda jak zakurzony kierowca autobusu, który wiecznie się spóźnia? - dopytuje Kung Fu Joely.

Powiem wam coś teraz, Akademio. Musicie wyjść naprzód i przysłać Denzelowi Oscara w tej chwili, jeżeli wygląda w ten sposób - upomina się o nagrodę dla aktora XLNB.

"Inner City" wejdzie do kin dopiero w 2018 roku, warto uzbroić się jednak w cierpliwość. Na podstawie zdjęć, które pojawiły się w sieci można wywnioskować, że występ Denzela Washingtona zostanie w pamięci jeszcze długo po premierze filmu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów