Szok na pokładzie. Demoniczna pasażerka wpadła w szał

Hanna Skowron 27.06.2018
Szok na pokładzie. Demoniczna pasażerka wpadła w szał
Fotografia: Facebook.com/chianti.washington

Szokujące nagranie obiegło sieć.

Pasażerowie samolotu mogą reagować na nagłe zmiany w różny sposób. Jedni zmieszają z błotem personel pokładowy, inni zrezygnują z podróży, a jeszcze inni… właściwie trudno opisać to, co zrobiła pasażerka lotu z Houston do Minneapolis po tym, jak dowiedziała się, że jej samolot będzie musiał zawrócić ze względu na zły stan zdrowia jednego z pasażerów.

Zobacz także: Dziecko płakało przez 8 godzin lotu. Pasażerowie opublikowali nagranie 

Jak donosi portal „Click 2 Houston”, po nieoczekiwanej informacji pasażerka linii lotniczych Spirit Airlines wstała z fotela i wygłosiła wyjątkowo żywe przemówienie, jakiego nikt się nie spodziewał. Szokujące nagranie zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

Na nagraniu widać wyraźnie, jak kobieta rzuca się korytarzem przed siebie i, biegnąć w stronę stewardessy, krzyczy i gwałtownie wymachuje pięściami.

Zabierzcie mnie, kur*a, z tego je***ego samolotu. Chcecie być dla mnie wredni, to zobaczycie mnie wku**ioną! – krzyczy.

Choć niektórzy z szokowanych pasażerów próbowali uspokoić „opętaną” kobietę, ich wysiłki nie przyniosły zamierzonych skutków. Wręcz przeciwnie. Próby opanowania sytuacji jeszcze bardziej rozwścieczały kobietę.

Idź, kur*a, do diabła! Chcesz wiedzieć, czym jest piekło? Ja tam, kur*a, byłam! 6 pie*****nych razy! Chcesz wiedzieć kim są moi bracia? To pie*****ni snajperzy piechoty morskiej! – wyrzuca z siebie roztrzęsiona kobieta, po czym odwraca się i idzie w kierunku swojego miejsca.

Zobacz także: Tego pracownicy linii lotniczych nigdy nie mówią pasażerom

Nagranie w ciągu kilkunastu godzin zostało wyświetlone ponad 2 miliony razy.  Nie wiadomo jeszcze, czy kobieta ostatecznie uspokoiła się i czy została zatrzymana po wylądowaniu.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów