Demi Moore całuje namiętnie 15-latka. Wideo powraca i znów jest hitem sieci

Redakcja 24.03.2017
Demi Moore
Fotografia: Fotogarfia: Youtube

Hollywoodzka aktorka od zawsze prowadziła bujne i rozrywkowe życie. 

Po internecie krąży wideo, na którym widzimy, jak 19-letnia Demi Moore namiętnie całuje 15-letniego chłopca. 

Hollywoodzka aktorka Demi Moore w młodości uwielbiała się bawić. Niech świadczy o tym chociażby film, do którego dotarł "Entertainment Tonight". Widzimy na nim, jak gwiazda bawi się na imprezie urodzinowej Philipa Tanziniego, z którym grała w serialu "General Hospital". Podczas przyjęcia, zadowolona Moore podchodzi do 15-latka, po czym namiętnie go całuje. Chłopiec, choć wydaje się nieco onieśmielony, odwzajemnia pocałunek. 

Kocham Philipa. On jest jedynym mężczyzną, którego kocham - powiedziała Demi Moore, a jej wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Na takie wyznanie zareagował 15-latek, który stwierdził, że on i Demi zamierzają się pobrać. Nie przeszkadzało mu nawet to, że gdy nakręcony został film, aktorka miała męża, Freddy'ego Moore'a. Zdaje się jednak, że ten fakt dla niej również nie stanowił problemu.  

Nie mogę się doczekać. On jest naprawdę wspaniały. Kocham go, bo on mnie uszczęśliwia - powiedziała Demi Moore.

Bujne życie miłosne

Gdy w 2012 roku film został upubliczniony, niektórzy przypomnieli nieudane małżeństwo aktorki z Ashtonem Kutcherem, młodszym od niej o 16 lat. Ich ślub odbył się w 2005 roku, a już w 2011 roku para ogłosiła separację. 2 lata później ich małżeństwo stało się fikcją. Niektórzy zwracali uwagę na fakt, że aktorka już od czasów młodości lubiła młodszych chłopców, a na potwierdzenie swych słów nawiązywali do słynnego już filmu. 

Demi Moore na swoim koncie ma więcej niż dwa nieudane małżeństwa. Była także żoną Bruce'a Willisa, z którym ma trzy córki. To jednak koniec małżeństwa z Ashtonem Kutcherem odbił się negatywnie na jej życiu. Media donosiły, że nie potrafi poradzić sobie z rozstaniem. I o ile aktor ułożył sobie życie u boku Mili Kunis, to Moore wciąż mimo upływu lat nie potrafiła otrząsnąć się po rozwodzie. Jej zachowanie było ponoć tak niepokojące, że bliscy rozważali zmuszenie jej do poddania się terapii psychiatrycznej. 

Zobaczcie wideo, na którym 19-letnia Demi Moore całuje Philipa Tanziniego:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów