Demi Lovato wraca po odwyku! Opublikowała nowy post na Instagramie

Hanna Skowron 07.11.2018
Demi Lovato
Fotografia: Instagram.com/DemiLovato

To zdjęcie jest hitem Instagrama!

Niecałe 4 miesiące temu informowaliśmy o tym, że Demi Lovato przedawkowała heroinę. Od tego czasu gwiazda całkowicie wycofała się z życia publicznego i poszła na odwyk. Teraz amerykańska piosenkarka postanowiła wrócić do mediów społecznościowych. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie.

Demi Lovato wróciła na Instagram

24 lipca 2018 Demi Lovato znaleziono nieprzytomną w domu. Przypomnijmy, że gwiazda trafiła do szpitala w wyniku przedawkowania narkotyków. Gdy ta smutna informacja obiegła świat, Demi wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym podziękowała rodzinie za wsparcie i zdradziła, że teraz najbardziej zależy jej na powrocie do zdrowia.

Po kilkumiesięcznej przerwie Demi opublikowała na Instagramie pierwszy post, w którym zachęca do udziału w wyborach do Kongresu:

Jestem bardzo wdzięczna, że jestem w domu i mogę zagłosować! Jeden głos może zrobić różnicę, więc upewnijcie się, że wasz głos jest słyszany! Ameryko, wyjdź z domu i #GŁOSUJ!

Zdjęcie Lovato przy urnie wyborczej w ciągu 12 godzin polubiło ponad 5,4 miliona obserwatorów. Fani Lovato cieszą się, że gwiazda wróciła do zdrowia.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie gwiazdy mają niezwykłą wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów