Demi Lovato jest w ciąży? Aktorka opublikowała wymowne zdjęcie!

Łucja Siennicka 21.11.2019
Demi Lovato
Fotografia: Instagram/@ddlovato

Demi Lovato jest w ciąży? Aktorka niedawno pochwaliła się zdjęciem z nowym chłopakiem, teraz opublikowała wymowne zdjęcie. Internauci zastanawiają się, czy gwiazda spodziewa się dziecka.

Demi Lovato pojawiła się w show-biznesie, gdy była jeszcze dzieckiem. Aktorka na początku swojej kariery występowała w popularnych produkcjach Disneya. Do tego regularnie nagrywała piosenki.

Jakiś czas temu Lovato przeszła załamanie nerwowe. Okazuje się, że powoli wszystko wraca do normy. Niedawno znalazła nową miłość. Internauci zastanawiają się, czy gwiazda jest w ciąży. Wszystko przez jej najnowsze zdjęcie!

Demi Lovato jest w ciąży?

Demi Lovato jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje aż 75 milionów osób! Nic dziwnego, że dodawane przez nią zdjęcia są szeroko komentowane w mediach.

27-latka chętnie udostępnia fotografie, na których można zobaczyć, jak spędza czas. Porusza też kwestie samooceny i depresji. Ostatnio pochwaliła się, że ma nowego partnera. Ale to nie koniec rewelacji!

Lovato zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie, gdy dodała zdjęcie, na którym trzyma się za brzuch. Czyżby była w zaawansowanej ciąży? 

Prawdziwy czy nie? - zapytała swoich obserwatorów.

Okazuje się, że Demi Lovato na razie nie spodziewa się dziecka. Jej ciążowy brzuszek jest elementem charakteryzacji do serialu "Will and Grace", którego jest gwiazdą.

Który film z udziałem gwiazdy jest waszą ulubioną?

Zobacz także: Demi Lovato wraca po odwyku! Opublikowała nowy post na Instagramie

Jesteś kinomanem? Sprawdź, jak sobie poradzisz w naszym quizie!

\dirty Dancing
Rozwiąż quiz

Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

\dirty Dancing

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów