Krzysztof Ibisz zapytał Hannę Lis, czy żałuje związku z Lisem. Zaskoczył dziennikarkę, zdecydowała się odpowiedzieć

Anna Respondek 19.03.2018
Krzysztof Ibisz i Hanna Lis
Fotografia: EAST NEWS

To pytanie zaskoczyło Hannę Lis. Dziennikarka odpowiadając, zdobyła się jednak na szczerość. 

Wiadomość o rozstaniu Hanny Lis i Tomasza Lisa zaskoczyła wiele osób. Początkowo dziennikarka i dziennikarz nie komentowali sytuacji, jednak pod koniec stycznia Hanna Lis postanowiła wydać oficjalne oświadczenie ws. rozstania z mężem, w którym poprosiła o uszanowanie prywatności. 

Zobacz także: Hanna Lis pokazuje nogi w mini i odpowiada hejterom

Teraz Hanna Lis po wielu latach ponownie wróciła do występów w stacji Polsat z programem "Między słowami". Najpierw jednak pojawiła się w talk-show Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". Prezenter, który znany jest z zadawania trudnych pytań, nie oszczędzał dziennikarki. Najpierw zaczął drążyć temat jej ślubu z Robertem Smoktunowiczem. Lis miała 19 lat, kiedy wyszła za niego za mąż. Jak sama przyznała, to była "głupotka".

Na tym pytaniu jednak się nie skończyło. Ibisz postanowił dowiedzieć się, czy Hanna Lis żałuje swojego związku z Tomaszem Lisem. Dziennikarka po chwili zawahania odpowiedziała i ucięła temat. 

Porozmawiajmy o uczuciach, o emocjach. Przemeblowałaś całe swoje życie dla Tomasza Lisa. Podjęłaś tę decyzję na zimno, rozważając plusy i minusy, czy był to odruch serca? - zapytał. 

Zobacz także: Jak wyglądał pierwszy mąż Hanny Lis? Robert Smoktunowicz był znanym politykiem

Hanna Lis przyznała, że wiedziała, że to pytanie musi paść. Odpowiadając, zdobyła się na szczerość. 

Nie mogłeś pewnie o to nie zapytać, a ja nie mogę na to odpowiedzieć. Muszę mieć coś dla siebie, a to "dla siebie" to jest moje życie prywatne, moje wspomnienia, moje wybory. Niektóre trudne, inne łatwiejsze - zrobiła unik dziennikarka.

Ibisz chciał jeszcze wiedzieć, czy Hanna Lis odpowiedziała sobie już na pytanie o to, czy było warto zmieniać wszystko dla Tomasza Lisa. Jej reakcja nie pozostawia wątpliwości.

Ale czy było warto? Czy ty sobie odpowiedziałaś na to pytanie? - drążył Ibisz.

Lis stwierdziła krótko, że "sobie odpowiedziała" i ostatecznie ucięła temat. 

Zobacz także: Hanna Lis komentuje przyjaźń z Kingą Rusin. Ostra odpowiedź na komentarze fanów

Zobacz także, jak zmieniły się gwiazdy TVN:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów