Dawid Podsiadło bohaterem... gry na telefon! Musicie to zobaczyć

Paulina Ermel 04.09.2018
Dawid Podsiadło w grze na telefon
Fotografia: Facebook.com/podsiadlo.dawid

Takiego Dawida Podsiadło jeszcze nie widzieliśmy! Utalentowany muzyk stał się właśnie bohaterem gry rodem z lat 80. i 90. Zagracie?

Dawid Podsiadło nie próżnuje! Muzyk właśnie skończył nagrywać kolejną płytę i rusza w "Małomiasteczkową Trasę" koncertową. Na tym nie koniec rewelacji związanych z jego osobą. Okazuje się, że Podsiadło został też bohaterem... gry komputerowej. Musicie zobaczyć go w tym wydaniu!

Dawid Podsiadło bohaterem gry digitalowej

Jak to możliwe, że Podsiadło został bohaterem gry na telefon stylizowanej na lata 80. i 90.? Okazuje się, że to wszystko sprawka marki Red Bull! Wokalista nawiązał z nią współpracę, która obejmuje właśnie promocję w postaci gry. Jednak nie tylko. Wizerunek Dawida pojawi się także na limitowanej serii puszek napoju.

O nowym projekcie Dawid poinformował na swoim facebookowym profilu. Nagrał zabawny klip, w którym zachęca fanów do gry. A jest o co grać! Unikanie przeszkód i zbieranie punktów może pomóc w walce o zaproszenie na ekskluzywny koncert Dawida w Teatrze Narodowym w Warszawie. Występ odbędzie się 20 grudnia, więc jest trochę czasu, aby powalczyć. 10 szczęśliwców będzie wyłanianych co tydzień.

Warto wziąć udział w tej zabawie, gdyż bilety na koncert w Teatrze Narodowym nie będą dostępne w regularnej sprzedaży!

Zobacz także: Internautka skomentowała wygląd Podsiadły. Bezbłędna odpowiedź Wojewódzkiego

A zastanawialiście się kiedyś, jak nasi ulubieni aktorzy z "Gry o tron" wyglądaliby przeniesieni w lata 80. i 90.? Musicie to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów