Dawid Podsiadło u Wojewódzkiego skomentował swoje zarobki. "Mam za dużo pieniędzy"

Anna Respondek 24.10.2018
Dawid Podsiadło
Fotografia: Youtube/tvnpl

Piosenkarz wyjawił również, że podpalił kiedyś kolegę. 

Odkąd Dawid Podsiadło pojawił się w "X Factorze" wszyscy wróżyli mu świetlaną karierę. Muzyk zdecydowanie wykorzystał swoją szansę i obecnie jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej docenianych piosenkarzy w Polsce. 

Ile zarabia Dawid Podsiadło? 

Obecnie Podsiadło, po przerwie w karierze, ponownie podbija świat show-biznesu i promuje swoją najnowszą płytę "Małomiasteczkowy". Niedawno pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiedział między innymi o swoich zarobkach, ale także o nietypowej przygodzie z kolegą. Prowadzący bez zająknięcia zapytał Podsiadło o to, ile zarobił przez ostatnie lata. 

Mam oszczędności. Mam za dużo pieniędzy jeśli chodzi o życie codzienne. O jakieś 80% za dużo. Dojdę jednak do takiego momentu, że to się wyrówna, bo przestanę zarabiać. Za dwa lata nie będę już wyprzedawał takich dużych tras - powiedział rozsądnie. 

Wojewódzki wątpił w to, aby popularność Podsiadło mogła zmaleć. Dodał nawet, że Dawid, jako jeden z niewielu artystów, mógłby zgromadzić swoich fanów na Stadionie Narodowym i bez problemu wyprzedałby się wszystkie bilety. Piosenkarz skromnie powiedział, że teraz jest taki moment, ale "to wszystko minie".

Podsiadło nieco się ożywił, kiedy zaczął opowiadać o nietypowej przygodzie, która przytrafiła mu się podczas jednego z koncertów. 

Podpaliliśmy, bo już nie sam, koszulkę na koledze z zespołu. Przeprowadzę was przez tę historię. Zwijaliśmy to tak, było takie pyk i zgasło. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i powstały takie fajne dziury. Później nie dało się tego zgasić i ta dziura się powiększała i powiększała. To chyba było na plecach. Baliśmy się go gasić, bo w kubkach niekoniecznie była woda. Ale kolega się też śmiał - opowiedział.

Na zakończenie zapewnił, że kolega żyje i ma się świetnie. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ile artyści zarabiają na trasach koncertowych? Te kwoty mogą zawrócić w głowie:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów