Dawid Podsiadło nie przyjaźni się z Taco. "Nigdy nie spędziliśmy ze sobą czasu prywatnie"

Dawid Podsiadło o Taco Hemingwayu
Fotografia: Karol Makurat/REPORTER

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway niedługo zagrają wspólny koncert na PGE Narodowym. Jakie są ich prywatne relacje?

Dawid Podsiadło szykuje się do występu na PGE Narodowym w nietypowym towarzystwie. Pierwszy raz pojawi się na scenie z Taco Hemingwayem. Muzycy nagrali razem utwór "W piątki leżę w wannie", który z miejsca podbił serca fanów. Nic dziwnego, że bilety na nadchodzące wydarzenie wyprzedały się w okamgnieniu.

Dawid Podsiadło o Taco Hemingwayu

Ostatnio Dawid Podsiadło udzielił wywiadu portalowi "Noizz", w którym opowiedział o relacjach z drugim artystą oraz własnych planach na przyszłość. Większość fanów podejrzewała, że muzycy w życiu prywatnym dobrze się znają. Okazuje się, że to nieprawda.

Wydaje mi się, że nigdy nie spędziliśmy ze sobą czasu prywatnie, nasze spotkania zawsze miały podłoże zawodowe. Ale wiesz co? Mi się to podoba. Jestem ogromnym fanem twórczości Taco Hemingwaya, jego zabawnego języka i celnego komentarza rzeczywistości, dlatego wolę zachować ten fanowski dystans. Bliższa relacja mogłaby wpłynąć na odbiór jego muzyki, a tego nie chcę. Filip jest bardzo ciepłym i zabawnym gościem. Wiem, że moglibyśmy się przyjaźnić, ale to ekscytujące, że wciąż bardziej jestem jego fanem - tak samo, jak setki tysięcy osób w tym kraju - przyznaje wokalista przed dziennikarzem.

Autor "Małomiasteczkowego" zdradził również, że woli płyty Taco od własnych i uważa je za lepsze. To tylko pokazuje, jak wielkim szacunkiem i uznaniem darzy drugiego artystę.

Taco znajduje się na moim piedestale nietykalności, ma immunitet i nie potrafię spojrzeć na niego krytycznie (...) Ludzie zawsze będą sobie krytykować i jego też krytykują, ale z mojej perspektywy - obracamy się z Filipem w podobnym środowisku i wiem, że jego teksty w doskonały sposób opisują ten świat.

Dawid Podsiadło opowiedział również o swojej codzienności. Twierdzi, że zbyt często korzysta z telefonu i ma w związku z tym dość niezdrowe nawyki. Wyznał, z jakich aplikacji korzysta najczęściej.

Najczęściej wchodzę na WhatsApp i Telegrama, za pomocą których porozumiewam się ze znajomymi. Często też odświeżam maila, bo sam bezpośrednio ogarniam wiele tematów. Wchodzę potem na 9GAG, bo lubię humor.

Będziecie obecni na koncercie Taco i Dawida?

Zobacz także: Dawid Podsiadło wyznał, kiedy pojawi się jego nowa płyta. Nie będziemy długo czekać!

Rozpoznasz, z jakiego filmu jest dana piosenka? Sprawdź się w naszym quizie!

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów