Dawid Podsiadło boi się jeździć tramwajem. "Nigdy tego nie robił w Warszawie"

Maria Karolewska 25.09.2019
Dawid Podsiadło nie może jeździć tramwajem.
Fotografia: VIPHOTO/East News

Dawid Podsiadło stale żyje w świetle reflektorów. Nie może również uniknąć spojrzeń fanów, zwłaszcza w miejscach publicznych.

Dawid Podsiadło nie może żyć jak normalny człowiek. Stale obserwują go fotoreporterzy oraz fani, którzy chcą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze swoim idolem. Niedługo na PGE Narodowym odbędzie się wspólny koncert Dawida Podsiadły z Taco Hemingwayem. Z tej okazji w mediach pojawia się mnóstwo informacji o wzajemnych relacjach muzyków i ich życiu prywatnym.

Dawid Podsiadło nie jeździ tramwajami w Warszawie

Ciekawe wiadomości na temat Dawida pojawiły się na łamach "Newsweeka". Michał Dziedzic, producent płyty "Małomiasteczkowy" opowiedział o luksusach, na które może pozwolić sobie wokalista. Okazuje się, że artysta najchętniej korzysta z podróży zagranicznych - tylko w ich trakcie może odpocząć od fanów.

Popularność niestety wiąże się również ze stratami. Dawid przyznał Dziedzicowi, że... nigdy nie jechał tramwajem w Warszawie.

Kiedyś przyjechałem do niego tramwajem. Powiedział, że nigdy nie robił tego w Warszawie - podkreślał Dziedzic na łamach "Newsweeka".

Po sugestii, że mógłby tego spróbować, Dawid podobno odpowiedział: "Nie mogę, gdyż jestem gwiazdą". Prawdopodobnie szybko zostałby w takim miejscu rozpoznany i otoczony przez zainteresowanych fanów. Nic dziwnego, że taka wizja może niepokoić artystę.

Wybieracie się na koncert Dawida Podsiadły?

Zobacz także: Dawid Podsiadło opublikował teledysk do utworu “Najnowszy klip”. Wystąpiła w nim plejada polskich gwiazd

Który z tych utworów opisuje twoje życie? Odpowiedz i sprawdź.

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów