Dawid Kubacki wziął ślub z Martą Majcher! Kim jest jego wybranka?

Marta Majcher i Dawid Kubacki w strojach góralskich
Fotografia: Instagram/Dawid Kubacki

Dawid Kubacki wziął ślub! Skoczek ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką, Martą Majcher. Kim jest jego wybranka? Na ceremonii obecny był Kamil Stoch. 

Dawid Kubacki to jeden z polskich skoczków narciarskich, który ma za sobą całkiem udany sezon. Teraz wykorzystał przerwę w skokach i postanowił się ustatkować. Kubacki wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką, Martą Majcher. Ceremonia odbyła się w popularnym kościele na Bachledówce na Podhalu. Wśród gości nie zabrakło oczywiście Kamila Stocha, który jest najlepszym przyjacielem Kubackiego z kadry. Na uroczystość przybył w towarzystwie żony, Ewy Bilan-Stoch

Zobacz także: Karolina Małysz zaręczyła się! Córka Adama Małysza pokazała pierścionek zaręczynowy

Dawid Kubacki się ożenił!

Ślub odbył się 1 maja w kościele na Bachledówce. O tym wyjątkowym dniu poinformował sam skoczek przy pomocy swojego konta na Instagramie.

Kubacki opublikował zdjęcie ze świeżo upieczoną żoną, na którym dumnie prezentują obrączki w strojach ślubnych.

Pierwszy dzień nowego życia - napisał. 

Państwo młodzi postawili na tradycyjne stroje weselne. Marta miała na sobie białą suknię wykończoną modną w tym sezonie koronką. Dawid postawił natomiast na klasyczny garnitur w odcieniu granatu. 

Dawid i jego żona, Marta Majcher, są parą od kilku lat. Skoczek oświadczył się ukochanej w sierpniu 2018 roku podczas wakacji w Egipcie. Wówczas radosną nowiną podzieliła się partnerka Kubackiego. Kim jest Marta Majcher?

Zobacz także: Kamil Stoch zabrał żonę na rajskie wakacje. Zdjęcia zachwycają, ale to komentarze robią furorę!

Kim jest Marta Majcher, żona Dawida Kubackiego?

Marta Majcher, choć prowadzi konto na Instagramie, na którym chętnie chwali się zdjęciami z ukochanym, nie jest zbyt popularna w show-biznesie. Żony i partnerki skoczków z resztą od zawsze cieszą się znacznie mniejszą popularnością niż chociażby polskie WAGs

Kilka lat temu media informowały, że Marta ukończyła studia na AWF-ie, a pochodzi z Katowic. Obecnie wraz z Dawidem mieszka w Zakopanem.

Zobacz także: Tego o Kamilu Stochu nie wiedział nikt. Jego siostry zdradzają, jaki jest prywatnie

Niedawno do polskiej reprezentacji piłkarskiej dołączyli nowi piłkarze. Poznajcie nowe polskie WAGs! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów