David Beckham szykuje wyjątkowy prezent na rocznicę. "To spełnienie marzeń Victorii"

Emilia Klima 15.05.2017
David Beckham, Victoria Beckham
Fotografia: East News

David Beckham nie będzie oszczędzać na prezencie dla żony z okazji 20. rocznicy bycia razem.

David Beckham i Victoria Beckham 4 lipca świętować będą 18. rocznicę ślubu. Mniej więcej w tym czasie wypadnie też 20 lat od ich pierwszej randki. Dla Victorii mamy jedną dobrą, drugą złą wiadomość. Dobra jest taka, że były piłkarz szykuje dla niej coś spektakularnego, zła - media właśnie zepsuły jej niespodziankę ;-)

Jeśli wierzyć informacjom portalu Daily Mail, David planuje kupić żonie... wyspę na Bahamach. Wybór padł na Bird Cay, wyspę o powierzchni 250 akrów. Najłatwiej dostać się na nią samolotem ze stolicy Bahamów Nassau - podróż zajmuje niecałe pół godziny. Ze strony Davida nie jest to jednak przejaw ekstrawagancji, a troska o żonę. Ponoć Victoria marzy o większej prywatności, zwłaszcza na wakacjach. 

Victoria pragnie normalności dla swojej rodziny, zwłaszcza, kiedy spędzają razem wakacje. Wie, jak cennym łupem dla paparazzi byłoby jej zdjęcie w bikini, czego bardzo chce uniknąć. David postanowił spełnić marzenie żony i dać jej w prezencie prywatność - twierdzi źródło portalu Daily Mail.

Na wyspie na Beckhamów czeka już luksusowa posiadłość, w pełni wyposażony ośrodek wypoczynkowy i restauracje. Taka przyjemność kosztować będzie Davida 7 milionów funtów (ok. 35 milionów złotych). Czego się jednak nie robi dla miłości ;)

Wyspa Bird Cay
Fotografia: Wyspa Bird Cay
Victoria Beckham, David Beckham
Fotografia: Victoria Beckham, David Beckham
David Beckham, Victoria Beckham
Fotografia: David Beckham, Victoria Beckham
Victoria Beckham, David Beckham
Fotografia: Victoria Beckham, David Beckham
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów