David Beckham stracił prawo jazdy! Tym razem przesadził

Paulina Ermel 10.05.2019
David Beckham
Fotografia: Rex Features/East News

Piłkarz stracił prawo jazdy na 6 miesięcy. Sąd był bezwzględny!

David Beckham to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Brytyjczyk karierę sportową ma już za sobą, ale nie oznacza to, że zniknął ze świata piłki nożnej. Niedawno pojawiła się informacja, że otwiera własny klub piłkarski, w którym trenować będzie przyszłe pokolenia sportowców.

Ostatnio gwiazdor nie ma zbyt dobrej passy. Właśnie pojawiła się informacja, że stracił prawo jazdy!

David Beckham stracił prawo jazdy

David Beckham uchodzi nie tylko za wybitnego sportowca, ale też za przykładnego męża i wspaniałego ojca czwórki dzieci. Brytyjczyk aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwali się nowymi projektami zawodowymi, ale też migawkami z życia prywatnego.

Niestety ostatnio sportowiec trochę narozrabiał. I teraz ponosi tego poważne konsekwencje.

David Beckham stracił prawo jazdy. Sąd odebrał byłemu reprezentantowi reprezentacji Anglii uprawnienia za to, że... prowadząc auto rozmawiał przez telefon. Sportowiec musiał zapłacić grzywnę w wysokości 750 funtów i w dodatku nie będzie mógł prowadzić samochodu przez kolejne 6 miesięcy.

Wszystko przez to, że w listopadzie 2018 roku Beckham korzystał z telefonu prowadząc swojego Bentleya.

Uważacie, że to odpowiednia czy może zbyt surowa kara?

Ten projekt podbił serca wielu miłośników światowego show-biznesu. Dlaczego? Przedstawia bowiem zdjęcia kultowych gwiazd z ich młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów