Pałac podał złą datę porodu Meghan? Sprawę skomentowała sama księżna!

Paulina Ermel 07.01.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Kolejne royal baby przyjdzie na świat już niebawem, a spekulacji wokół daty tego wydarzenia wciąż przybywa! Do tego stopnia, że sama Meghan zabrała głos w tej sprawie.

Księżna Meghan i książę Harry w październiku 2018 roku ogłosili, że już niedługo zostaną rodzicami. Pałac wydał oficjalne oświadczenie, w którym napisane było, że royal baby przyjdzie na świat wiosną. Okazuje się jednak, że potomek książęcej pary może pojawić się na świecie wcześniej.

Od momentu podania informacji media i fani rodziny królewskiej prześcigają się w domysłach, jakiej płci będzie dziecko Meghan i Harry'ego oraz jakie otrzyma imię. Teraz dodatkowo uważają, że narodzi się ono wcześniej niż podano w oficjalnej informacji.

Kiedy księżna Meghan urodzi

W oficjalnym komunikacie podano, że Meghan i Harry zostaną rodzicami wiosną 2019 roku. Jednak podczas jednego z ostatnich wyjść Meghan "wygadała się", że może to nastąpić wcześniej!

Jedna z fanek książąt Sussex zapytała księżną, kiedy narodzi się dziecko. Meghan odpowiedziała wówczas: "Już bliżej niż dalej". Okazuje się, że dziecko może przyjść na świat... pod koniec lutego!

Myślicie, że rzeczywiście podana wcześniej data była błędna?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się własnej figury woskowej! Zobaczcie, jak wygląda jej podobizna w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Podobne?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów